EUROPAPIER – BOHEMIA, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1993 a je součástí mezinárodní skupiny Europapier Group, která je lídrem ve velkoobchodním prodeji papíru ve střední a východní Evropě s pobočkami ve 13 evropských zemích.

JUNIOR BUSINESS SUPPORT – HYGIENE DIVISION

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, VŠ výhodou
  • velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem
  • velmi dobrá znalost MS office (Word, Excel, PowerPoint)
  • předchozí praxe se systémem SAP výhodou
  • systematičnost, pečlivost, administrativní a komunikační dovednosti
  • výhodou, nikoli podmínkou, je znalost oboru hygienických, čistících a úklidových prostředků

Náplň práce:

  • správa produktové nabídky v SAP v rámci skupiny EP
  • příprava pro produktového managera
  • spolupráce při přípravě promo a marketingových akcí
  • komunikace s centrálou EP a dalšími evropskými pobočkami
  • příprava podpůrných materiálů (katalogy, letáky, on-line akce, vzorníky ....)
  • častá interní komunikace napříč odděleními EP (sales, customer service, marketing, nákup)
  • občasná komunikace se strategickými dodavateli

Nabízíme:

  • nástup možný ihned
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci v přátelském kolektivu
  • při plnění cílů společnosti navíc 13. mzda, Flexi Passy, kvartální odměny
  • možnost využití levného tarifu mobilního operátora
  • další firemní benefity (stravenky, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní pojištění, firemní akce)

Společnost
EUROPAPIER - BOHEMIA, spol. s r.o.
Adresa
K pérovně 1384/13, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Prodej a obchod, Pracovník back office, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.