Destinační společnost Koruna Vysočiny vznikla jako spolek na podporu a rozvoj cestovního ruchu v Kraji Vysočina.

Ředitel/-ka kanceláře managementu destinace

Co vás čeká

Ředitel kanceláře vypracovává a řídí realizované strategie, projekty a produkty cestovního ruchu, administrativně zajišťuje plynulý chod kanceláře a celého spolku, dále vyhledává finanční zdroje a vede pracovní tým. Aktivně spolupracuje se stávajícími členy spolku, s národními a regionálními institucemi a místními orgány v oblasti podpory cestovního ruchu (CzechTourism, Vysočina Tourism, KrÚ Kraje Vysočina, MÚ, Mikroregiony), rozvíjí tuto spolupráci a oslovuje nové potenciální členy dané destinace. Zastupuje spolek vůči třetím subjektům dle pověření, připravuje návrh rozpočtu a sleduje čerpání finančních prostředků.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- min. středoškolské vzdělání

- praxe na vedoucí pozici min. 1 rok

- znalost regionu v rozsahu turistické oblasti Koruna Vysočiny, z.s.

- předchozí zkušenosti s fundraisingem (orientace v dotačních programech, žádosti o granty)

- předchozí zkušenosti s vedením týmu

- velmi dobré analytické a logické myšlení

- výborné organizační, komunikační a prezentační zkušenosti

- reprezentativní jednání

- uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, sociální sítě)

- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

- trestní bezúhonnost

Co vám můžeme nabídnout

- různorodou práci spojenou s propagací regionu a jeho rozvojem

- práci na plný úvazek

- pracovní poměr na dobu určitou s možností získání pracovního poměru na dobu neurčitou

- nástupní mzda 40 000 Kč

- pracovní telefon a notebook

- alternativní místa výkonu práce

- uplatnění manažerských dovedností

Náležitosti a způsob podání přihlášky do výběrového řízení:

V termínu odevzdaná přihláška obsahuje:

- jméno a příjmení uchazeče

- místo trvalého pobytu uchazeče

- telefon a e-mail pro komunikaci v průběhu výběrového řízení

- souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení dle zákona

č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění

- datum a podpis uchazeče

K přihlášce připojte tyto doklady:

- strukturovaný životopis

- ověřenou kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

- výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců)

Současně předložte vypracovaný koncept o rozsahu min. 1 strany A4, který má poutavým a pravdivým způsobem motivovat turistu k návštěvě lokality Koruny Vysočiny, z.s. + nabídku zajímavé novinky, která bude vhodná jako „turistické lákadlo“.

Předpokládaný termín nástupu prosinec 2019 – leden 2020.

Adresa pro zaslání přihlášek a termín podání:

Doručení v obálce označené „Výběrové řízení Koruna Vysočiny“ na Městský úřad Nové Město na Moravě, k rukám Michala Šmardy, Vratislavovo nám. 103, 592 31 Nové Město na Moravě v termínu do 8. listopadu 2019 včetně.

Bližší informace podá předseda spolku Michal Šmarda na tel.: 702 126 499

Společnost
Koruna Vysočiny, z.s.
Adresa
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Marketing, Služby, Marketingový ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.