Společnost LOMAX & Co je výrobcem garážových vrat, vstupních dveří a stínicí techniky s více jak dvacetisedmiletou tradicí. V současné době hledáme perspektivního kolegu na pozici konstruktéra do technicko-vývojového oddělení.

Konstruktér

Co budete dělat?

  • Podílet se na vývoji nových výrobků nebo jejich částí.
  • Zpracovávat atypické požadavky zákazníků pro výrobu.
  • Spolupracovat s výrobou na zlepšování a optimalizaci výrobků.

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření.
  • Znalost práce v 3D CAD systému (SolidWorks výhodou).
  • Chuť tvořit a zlepšovat.
  • Samostatnost, spolehlivost, preciznost, schopnost přijmout zodpovědnost.
  • Schopnost řešit problémy a spolupracovat v týmu.
  • Znalost AJ/NJ výhodou (ne podmínkou).

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní výrobní společnosti.
  • Zajímavou samostatnou práci a příležitost k seberealizaci.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Zaškolení.
  • Možnost profesního rozvoje.
  • Kvalifikovaný a přátelský kolektiv.
  • Práci s atraktivními produkty.
  • Motivační platové podmínky, benefity a stabilní zaměstnání.

Společnost
LOMAX  & Co s.r.o.
Adresa
Bořetice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Technika a vývoj, Project Manager, Konstruktér, Vývojový inženýr, Vývojový technolog, Pracovník výzkumu a vývoje, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

LOMAX  & Co s.r.o., Marek Palát