FARMTEC, a.s. patří mezi přední společnosti podnikající v oboru investic do živočišné výroby a obnovitelných zdrojů energie. V současné době máme na území ČR 4 oblastní ředitelství a dále 2 zahraniční dceřiné společnosti.

Veškeré naše úsilí směřuje k tomu, abychom byli svým zákazníkům silným a stabilním partnerem a pro své zaměstnance důvěryhodným a motivujícím zaměstnavatelem.

Jsme součástí koncernu AGROFERT, a.s.

PROGRAMÁTOR

Pro posílení našeho vývojového střediska hledáme vhodné uchazeče na pozici programátor.

Požadavky:

  • SŠ, VŠ technického oboru
  • znalost programovacího jazyka zejména Python, C/C++

  • znalost práce s SQL databází a programování webových aplikací

  • analytické myšlení

  • ochota učit se a rozvíjet

  • flexibilita, kreativita, samostatnost, zodpovědnost

Náplň práce:

  • spolupráce na vývoji programu pro řízení stáda zvířat

  • vývoj webových aplikací a vizualizací pro správu technologii na stájích

  • návrh a příprava systému pro vzdálenou správu a diagnostiku zařízení na stáji

  • návrh systému na sdílení dat zaznamenaných na stáji a práce s nimi

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve zkušeném týmu

  • možnost osobního růstu

  • účast na vývoji nových zařízení od myšlenky po realizaci

  • zázemí stabilní a silné společnosti

  • zaměstnanecké výhody

  • přátelský pracovní kolektiv

Společnost
FARMTEC a.s.
Adresa
Tisová 326, Jistebnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér, Vývojový inženýr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.