BUFAB CZ s.r.o. je pobočkou velké nadnárodní obchodní společnosti s mnohaletou tradicí na trhu v prodeji spojovacího materiálu, průmyslových komponentů pro všeobecný a automotive průmysl.

ASISTENT/KA BACK OFFICE

Pracovní náplň:

- Administrativní podpora v rámci organizace (HR, Marketing, Facility)

- Travel management - objednávání letenek a ubytování na služební cesty

- Uzavírání docházky

- Zajištění chodu kanceláře

- Zajištění a organizace školení pro zaměstnance

- Organizace firemních akcí

- Evidence a archivace dokumentů

- Zodpovědnost za příchozí a odchozí poštu

- Kooperace na interních projektech v rámci holdingu

Požadujeme:

- VŠ vzdělání, nejlépe technického směru

- Dobré komunikační dovednosti

- Pozitivní a proaktivní přístup

- Smysl pro detail a určení si priorit

- Ochota učit se novým věcem

- Výborné organizační schopnosti

- Angličtinu - minimálně na úrovni B1

Nabízíme:

- práci na HPP

- zajímavé a motivující finanční ohodnocení

- zaměstnanecké výhody, bonusový systém

- práce v aktivním týmu

- zázemí stabilní společnosti

Splňujete-li požadavky a máte zájem zúčastnit se výběrového řízení, reagujte a zašlete svůj životopis.

V případě, že Vám neodpovíme do 21 dnů, dali jsme ve výběrové řízení přednost jinému kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti BUFAB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Společnost
BUFAB CZ s.r.o.
Adresa
Kaštanová 34/2, Brno – Brněnské Ivanovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.