Pro našeho klienta, pobočku mezinárodní účetní společnosti se sídlem na Praze 2, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Daňový poradce na zkrácený úvazek.

Náplň práce:

  • Poskytování konzultací a odborného poradenství klientům v oblasti DPPO, DPH, SD, případně dalších daní;
  • zpracování přiznání k DPPO, DPH, SD, případně dalších daní;
  • zpracování analýz daňových předpisů nebo jejich částí, novel apod.;
  • rozšiřování svých znalostí z oblasti daňového poradenství;
  • zpracování projektů v daňové oblasti ve svěřené části agendy i mimo ni.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání;
  • 2 - 6 let praxe v oboru daňového poradenství;
  • schopnost samostatné práce v oblasti daňového poradenství, zejména v oblasti DPPO a DPH;
  • velmi dobrou orientaci v české daňové legislativě a silné analytické schopnosti;
  • velmi dobrou znalost německého nebo anglického jazyka;
  • dobrou znalost MS Office;
  • profesionální vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti, flexibilitu a organizační schopnosti;
  • chuť na sobě dále pracovat a vzdělávat se;
  • výhodou je zkouška daňového poradce.

Nabízíme:

  • Zajímavou a tvůrčí práci na projektech pro tuzemské i mezinárodní klienty;
  • práci na zkrácený úvazek;
  • občasná práce z domova v rámci pracovní doby;
  • klouzavá pracovní doba;
  • služební sim karta;
  • stravenky;
  • občerstvení na pracovišti;
  • výborný kolektiv zaměřený na spolupráci;
  • příjemné pracovní prostředí na Vinohradech, Praha 2.

Nástup možný ihned.
Místo práce - Praha 2

Odpovědí na tento inzerát předáváte dobrovolně své osobní údaje, dle platného znění zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, k registraci firmě THS CZ s.r.o., která je oprávněna tyto údaje použít ve Váš prospěch při vyhledávání zaměstnání po dobu jednoho roku.

Společnost
THS CZ s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Daňový poradce/specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.