Číšník/servírka a barman v horském hotelu v Alpách

Horský hotel Alpenhof hledá na zimní sezonu nové kolegy či kolegyně na pozici číšník/servírka/barman. Jsme menší hotel s 60 pokoji nacházející se mezi dvěma lyžařskými středisky Semmering a Stuhleck, které nabízejí sportovní vyžití pro všechny nadšené lyžaře, snowboardisty či sáňkaře.

Co Vás čeká:

Náplň práce:

· Každodenní komunikace s hosty

· Objednávky a popř. příprava nápojů

· Zodpovědnost za kasu a večerní uzávěrku

· Kontrola bufetů, přímá komunikace s kuchyní

Požadované znalosti:

· Německý i anglický jazyk slovem je podmínka

· Český jazyk minimálně na komunikativní úrovni

· Předchozí zkušenosti na obdobné pozici výhodou

· Předchozí zkušenosti s programem Tipos výhodou

Co Vám můžeme nabídnou:

· Kompletní zaškolení

· Ubytování a stravu na hotelu zdarma

· Možnost pracovního růstu

· Rakouskou pracovní smlouvu

· Mzdu podle kolektivní smlouvy od 1540€ brutto/měsíc + třináctý a čtrnáctý plat

Strukturované životopisy prosím zasílejte pouze v německém či českém jazyce. Osobní pohovory proběhnou přímo na hotelu.

Společnost
Alpenhof hotel Betriebs GmbH
Adresa
Am Alpenhof 1, Spital am Semmering, Österreich
Požadované vzdělání: Mittelschul- oder Fachausbildung mit Abitur
Požadované jazyky: Deutsch (Mittel-fortgeschritten), Englisch (Mittel-fortgeschritten), Tschechisch (Mittel-fortgeschritten)
Plat
Plat: 1 540 – 1 600 EUR / Monat
Benefity: Unterkunft/Wohngeld, Erfrischung am Arbeitsplatz, 13. Monatsgehalt
Zařazeno: Fremdenverkehr und Unterbringung, Gastronomie und Catering, Dienstleistungen, Barmann, Kellner/Serviererin
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Vollzeitbeschäftigung
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: auf bestimmte Zeit
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: Arbeitsvertrag
Zadavatel: Zaměstnavatel

Alpenhof hotel Betriebs GmbH, Veronika Schöpf