Budujte kariéru v Salve, hledáme posilu do našeho callcentra

Jsme mezinárodní finančně poradenská společnost se sídlem a zázemím v Prostějově. Společnosti z naší skupiny působí v celkem 5 evropských zemích a jen v ČR na nás spoléhá více než 74 tisíc klientů, kterým poskytujeme finanční poradenství (pojištění, investice, úvěry, hypotéky) té nejvyšší úrovně. Pomáháme klientům plánovat finanční budoucnost a efektivně hospodařit s penězi.

Jsme silný tým, naše práce nás baví, a proto jsme úspěšnou firmou. Vládne u nás přátelská a pohodová atmosféra.

Co budete dělat?

  • aktivně telefonicky oslovovat klienty naší společnosti
  • posílat jim obchodní nabídky emailem
  • domlouvat obchodníkům termíny schůzek s klienty
  • odpovídat na příchozí hovory a dotazy současných a potenciálních klientů
  • pracovat s interním systémem callcentra, kam budete zadávat výsledky své práce
  • budete pracovat samostatně a pečlivě v příjemném prostředí

Co od Vás očekáváme?

  • vynikající mluvený projev a komunikační talent
  • komunikativního a obchodního ducha
  • příjemný projev a češtinu na úrovni rodilého mluvčího
  • uživatelskou práci s internetem
  • výbornou orientaci v oblasti hypoték
  • čistý trestní rejstřík
  • SŠ vzdělání

Kde budete pracovat?

V našem příjemném, moderně vybaveném callcentru v centrále naší firmy přímo v centru Prostějova.

Kdy nastoupíte?

Nástup je možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

Co Vám nabízíme?

  • práci na HPP na plný úvazek
  • pracovní doba: pondělí až pátek - 8:30 až 17:00
  • kombinace fixní mzdy 23 000 Kč + odměny
  • obědy zdarma
  • výborný, přátelský pracovní kolektiv

Společnost
Salve Finance, a.s.
Adresa
Prostějov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 23 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod, Pracovník call centra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Salve Finance a.s., Miluše Ptáčková
582 770 066