NonStop is one of the largest and fastest growing specialised recruitment companies in Europe. We are proud members of APSCo, ensuring we meet the highest quality standards within the recruitment industry. Our offices are located in the UK, Switzerland and the Czech Republic and we hold labour leasing licences across Europe. Please visit our website for a full list of the niche markets we cover.

Design engineer/Konstruktér - plasty/kovy - Kariérní růst

Chtěl byste pracovat v jedné z nejlepších společností zabývající se vývojem pro Automobilový průmysl na komplexní pozici s možností posouvat se dále nejenom platově, ale i hlavně co se týče znalostí a zkušeností.

Jedná se o pozici, kde se rozhodně nebudete nudit, protože je možnost přesouvat se z různých oddělení a tak nabrat více zkušeností a zároveň se vyhnout monotónosti v zaměstnání.

Nabídek Mám v těchto regionech v tuto chvíli více, takže pokud se v této konkrétní nenajdete, neváhejte poslat Vaše CV i tak.

Pokud máte, zájem pošlete mi v příloze Vaše CV a pokud Víte o někom, kdo by zájem měl, rozhodně neváhejte předat můj kontakt.

Požadavky

  • Zkušenost s designem plastových nebo kovových komponentů
  • Znalost CatiaV5
  • Předchozí zkušenost z Automotive/Aerospace vývoje
  • Zkušenost s vývojem alespoň 2 roky
  • Výhodou je zkušenost s designem nárazníků/karosérii

Pracovní náplň

  • Práce na různorodých projektech pro největší německé automobilky
  • Vývoj a konstrukce plastových/kovových komponentů
  • Vývoj velkých plastových celků (nárazníky atd.)
  • Možnost pracovat na projektech např. pro Jaguar
  • Vývoj, Inovace, interakce s novými technologiemi

Benefity

  • Prototypový vývoj
  • Možnost růst společně s firmou
  • Zajímavá a různorodá práce
  • Spousty nových projektů a přátelské vedení

Jedná se o firmu s projekty pro společnosti jako Jaguar nebo Audi, která vyvíjí plastové i kovové komponenty buď přímo ve svých kancelářích nebo u zákazníka.

Společnost
NonStop Recruitment s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Auto - moto, Technika a vývoj, CAD/CAM specialista, Vývojový inženýr, Konstruktér, Průmyslový designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

NonStop Recruitment s.r.o., Jaroslav Večeřa
Tel: +420 270 006 603| Int Ext: 3456