ART DIRECTOR/KA [Praha, interní, pro mobilní hry a aplikace]

Baví tě vytvářet kreativní koncepty. Dokážeš je navrhnout, vytvořit a připravit tak, aby mohly rovnou online nebo k animátorům, kteří s nimi dokáží divy. Je pro tebe důležitá pestrá práce. Oceníš globální klienty a práci v zajímavém světě mobilních aplikací. Mluvíme o tobě? Tak pokračuj ve čtení!

Do AppAgentu hledáme art directora/ku se zkušenostmi, který/rá bude v šestičlenném kreativním týmu vytvářet koncepční návrhy grafiky a videí pro mobilní hry a aplikace. Pracujeme pro ty nejlepší tvůrce her a aplikací na světě a tak potřebujeme, aby tvé návrhy kampaní byly nejen atraktivní pro klienty, ale abys je dokázal s naším týmem dotáhnout k úspěšné realizaci.

Ukázky naší produkce (a jakou si můžeš představit náplň tvé práce):

Creative Showreel: http://bit.ly/AppAgentShowreel2019

Kiwi.com store listing: https://apps.apple.com/us/app/kiwi-com-cheap-travel-deals/id657843853

Payday store listing: https://apps.apple.com/cz/app/payday-crime-war/id1454022686

Co děláme

Pomáháme klientům z celého světa získat nové uživatele a zvýšit profit z jejich mobilních aplikací a her. Klienty máme od San Francisca, přes Helsinki až po Singapur, z těch světově významných zmiňme Babbel, Glu Mobile nebo české Kiwi.com. Součástí našich služeb je designování prezentace aplikací v App Storu a Google Play a tvorba mobilních video reklam.

Čeho chceme dosáhnout

Stát se celosvětově nejvýkonnějším mobile marketing týmem. A že to je zdravě ambiciózní cíl dokládá titul App Marketing Agency of the Year za loňský rok.

Koho hledáme

  • designéra/ku, který/á umí navrhnout koncept, obhájit si ho a nadesignovat
  • supervizora/ku bdící/ho nad vizuální kvalitou v týmu 3 in-house motion designérů a 3 externích grafických/motion designérů
  • jedince, který se chce rychle doučit specifika mobilní branže a stát se odborníkem na komunikaci digitálních produktů
  • týmového hráče, který rád spolupracuje s dalšími profesemi
  • odvážlivce bez strachu z mezinárodních zakázek a komplexních kreativních úkolů
  • Ideální kandidát má praxi z digitální agentury a se sděleními na sociální sítě.

5 nutných hard skills

  • znalost Adobe Creative Suite, především Photoshop and Illustrator
  • schopnost navrhnout a ideálně v ruce naskicovat kreativní koncept
  • chuť dělat design krásný a zároveň funkční
  • prokazatelné zkušenosti s reklamou pro Facebook a Instagram
  • plynulá angličtina slovem i písmem pro snadnou komunikaci s cizinci v týmu

Co nabízíme

  • pestrou práci z různých oborů jako gaming, travel, ecommerce, food delivery…
  • vedení kreativním ředitelem s 20 lety zkušeností z reklamy a 8 let z mobilní branže
  • jakoukoliv podporu v profesním rozvoji, kterou si budeš přát
  • pěkné kanceláře, libovolný hardware, masáže v kanclu a další “perks”
  • dovolená 20 dnů + 5 dnů na Vánoce
  • 1x ročně trip na OFFF do Barcelony
  • profit share schéma kde se dělí část celofiremního zisku mezi celý tým

Lokalita: nedaleko Anděla na Praze 5

Naše webové stránky: www.appagent.co

Nástup je možný ihned. Pokud tě tahle výzva zajímá, pošli prosím své portfolio v kterém bychom rádi viděli jak hrubé kreativní koncepty, tak finální exekuce. Nezapomeň zařadit věci, které jsi dělal pro mobilní platformy, tj. pro Facebook, Instagram, Snapchat či Pinterest.

Společnost
AppAgent, s.r.o.
Adresa
Na Václavce 1789/22, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel