Společnost LB Cemix. s.r.o. jako součást rakouskék nadnárodní skupiny Lasselsberger, patří se svými čtyřmi výrobními závody k předním výrobcům a tradičním dodavatelům na stavebním trhu v oblasti suchých omítkových a maltových směsí, disperzních produktů a certifikovaných zateplovacích systémů. Pro posílení týmu produkt managementu hledáme nového kolegu.

Jste to vy?

Cítíte se být odborníkem na porozumění zákaznickým potřebám i potřebám trhu a umíte je propojit s obchodní strategií firmy? Používáte rádi zdravý selský rozum, a přitom máte šestý smysl na nalézání nových pohledů na věc? Je Vám blízká stavařina? Láká Vás určovat si smělé cíle a jít za jejich splněním. Chcete být samostatní, tedy i odpovědní za svou práci? Dokážete najít a prosadit nové vlastní myšlenky a přesvědčit druhé o jejich genialitě?

Pak hledáme právě Vás, jako samostatnou a výkonnou osobnost, která bude navrhovat, spoluvytvářet a řídit svěřené portfolio produktů a vyhledávat nové tržní možnosti, podporující naplnění obchodního plánu společnosti.

Co od Vás očekáváme?

Hledáme toho, pro kterého je produkt management srdcovou záležitostí má v něm hluboké znalosti, dovede si najít vlastní cestu, a přesto je otevřen týmové práci.

  • min. 3 roky samostatné práce v produkt managementu nebo produkt developmentu
  • SŠ/VŠ, obor stavebnictví nebo příbuzný technický obor
  • Analytické a logické myšlení a koncepční přístup
  • Prokazatelné výsledky v oblasti produkt managementu
  • Proaktivitu a samostatnost, systematičnost a technické myšlení
  • Správné vystupování a vzornou reprezentaci společnosti
  • Pro-zákaznický přístup a manažerské schopnosti
  • Řidičský průkaz B, bezúhonnost
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE Loděnice u Berouna

  Výhodou bude, pokud budete

  - umět pracovat se systémem SAP

  Co u nás získáte právě Vy

  Samostatnou odbornou práci u spolehlivého zaměstnavatele s tradicí a zajímavým balíčkem zaměstnaneckých benefitů; příležitost aplikovat nové nápady a způsob práce, volnost ve vytváření strategie svěřeného portfolia. Jako profesionál ve svém oboru ovlivníte výsledek svěřeného portfolia produktů a Vy a Vaše práce se stanete klíčem ke společnému úspěchu týmu a stanete se součástí firmy, která stojí za svými lidmi. Chceme, aby naši zaměstanci mohli být hrdí na svou práci i na firmu.

  Pokud Vás výše uvedené zaujalo a zároveň je to pro Vás výzvou, neváhejte nás kontaktovat!


Informace o pozici

Společnost
LB Cemix, s.r.o.
Adresa
Karlštejnská 110, Loděnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Technik ve stavebnictví, Technolog ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel