MSR Engines, s.r.o., firma zabývající se strojírenskou výrobou.

GRAFIK

Úspěšná česká značka JETSURF® Motorized Surfboard, zabývající se výrobou, vývojem a designem jedinečného strojírenského produktu, působící na poli moderního a rychle se rozvíjejícího oboru, nabízí příležitost zaměstnání na pozici GRAFIK

Máš umělecké/umělecko-technické vzdělání? Zkušenosti se zpracováním grafiky, grafických podkladů a tiskových dat? Komunikace v angličtině ti nedělá problém? Pak vůbec neváhej a čti rozhodně dál!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

- Příprava grafiky včetně DTP

- Příprava různorodých grafických podkladů pro WEB a sociální média

- Zpracování Korporátních materiálů

- Spolupráce na různých projektech s ostatními odděleními firmy

- Sazba letáků, katalogů a dalších tiskovin

CO POŽADUJEME?

- Minimálně SŠ vzdělání (grafický obor výhodou)

- Perfektní znalost předtiskové přípravy + znalost tiskových technologií

- Rutinní znalost grafických programů Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator)

- Znalost materiálových, formátových, barevnostních specifikací (RAL, Pantone atd.)

- Znalost tiskových technologií a specifikací

- Znalost webové grafiky a produktové fotografie (znalost HTML výhodou)

- Zkušenost s úpravou fotografií, fotomontážemi

- Komunikativní úroveň anglického jazyka

- Pečlivost a samostatnost

CO NABÍZÍME?

- Práce na HPP

- Práci v jedinečné společnosti s mezinárodním působením

- Flexibilní pracovní dobu

- Moderní pracoviště

- 20 dní dovolené

- Jazykové vzdělávání

- Firemní akce

Společnost
MSR Engines s.r.o.
Adresa
Střelice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MSR Engines s.r.o., Martina Navrátilová