Organizace A DOMA z. s. hledá do projektu Dva životy Praha kolegu / kolegyni na pozici:

Rodinného průvodce

Pracovní náplň:

  • Realizace individuálních a motivačních setkání s rodinnými pečovateli, kteří se sami hlásí do projektu
  • Diagnostické návštěvy v domácím prostředí s cílem identifikovat problematické situace při péči
  • Vypracování plánu podpory a doporučení jednotlivých odborníků z multidisciplinárního týmu
  • Průběžné posouzení realizace prvních návštěv a revize stávající podpory
  • Ukončení a zhodnocení při závěrečných návštěvách rodinných pečujících
  • Spolupráce s konzultantem pro slaďování osobního a pracovního života
  • Účast na diseminačních workshopech

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání, nejlépe v oborech sociální práce, psychoterapie, speciální pedagogika
  • Zkušenosti práce s rodinami a členy rodin, kteří jsou zatíženi péčí o blízké, znalost problematiky opečovávaných (osoby od 18 let, zdravotní postižení či senioři)
  • Sociální cítění a dovednost identifikovat problémy a potřeby pečujících
  • Rozhled v oblasti psychosociálních dopadů péče o rodinné příslušníky a opečovávané osoby
  • Analytické myšlení a schopnost koordinovat multidisciplinární tým
  • Aktivní naslouchání, empatie a komunikace
  • Dobrá znalost práce s PC, Excel a Word

Nabízíme:

  • Pracovní úvazek 0,75 na dobu určitou s nástupem dle dohody
  • Pracovní dobu je možné časově přizpůsobit
  • Mzda 22.500,- Kč hrubého
  • Služební telefon a PC
  • Pracoviště u metra "C" Pankrác

Účast ve velice prestižním projektu, který je komplexním zaměřením na podporu pečujících osob v České republice ojedinělý. Podpora je pro rodinné pečující natolik atraktivní, že se sami do projektu hlásí.

Výběrové řízení bude probíhat v měsíci listopadu a zájemce o nabízenou pracovní pozici žádáme o zaslání motivačního dopisu a CV.

Společnost
A DOMA z. s.
Adresa
Na strži 1683/40, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 22 500 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.