Společnost EKOLA group se specializuje na měření akustiky, prašnosti, modelování akustické zátěže, návrhy protihlukových opatření a další. Sledujeme také vlivy stavby na životní prostředí. Na trhu jsme již 29 let.

Odborně-technický pracovník oddělení akustiky

Baví Vás počítačové modelování v nejmodernějších softwarech?
Chcete se aktivně podílet na rozvoji území?
Chcete rozvíjet své znalosti a dosavadní zkušenosti z oblasti akustiky a multimédií?

Hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Modelování akustických situací (hluk z dopravy, stacionárních zdrojů, výstavby apod.).
  • Tvorba akustických posudků a studií.
  • Práce v týmu a vedení vlastních projektů.

Nabízíme Vám:

  • Stabilní zázemí v prosperující společnosti.
  • Zaškolení v dané problematice.
  • Práci s nejmodernějším počítačovým softwarem.
  • Možnost profesního růstu.
  • Příjemné pracovní prostředí a týmovou spolupráci v mladém kolektivu.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zajímavé platové ohodnocení vč. benefitů.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru.
  • Dobrou znalost MS Office, především MS Word a MS Excel.
  • AJ, nebo NJ.
  • Výhodou znalost akustických programů a praxe v oboru.

Jste aktivní, spolehlivý, flexibilní? Chcete se podílet na různých projektech nejen z problematiky modelování akustických situací?

Čeká na Vás práce v kolektivu odborníků, které budete nezbytnou součástí a přínosem!

Společnost
EKOLA group, spol. s r.o.
Adresa
Mistrovská 558/4, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.