Pojďte pracovat do firmy, která je světovou špičkou ve svém oboru.

Jsme česká společnost, působící na IT trhu již 15 let. Jako jediní v Česku a na Slovensku dokážeme implementovat všechny přední technologie pro správu mobilních zařízení ve firmách. Je jedno, zda jsou to zařízení s iOS, Android, Windows nebo macOS a zda jich je deset nebo tisíc – se vším si hravě poradíme.
Jsme členy Global Enterprise Mobility Alliance (GEMA) a partnery nejvyšší úrovně společností VMware, MobileIron či Samsung.
Naše služby zahrnují celý životní cyklus firemních mobilních zařízení – od poradenství při nákupu, přes výběr optimální technologie, její implementaci až po profesionální zákaznickou podporu, díky které jsme ve svém oboru výjimeční.
Do našeho zákaznického portfolia patří instituce státní správy, velké tuzemské firmy, banky i globální korporace.
Pokud se o nás a naší práci chcete dozvědět víc, můžete zde: www.system4u.cz/mobilni-reseni-emm-mdm/

Obchodník v oblasti mobilních technologií

Protože stále rosteme, hledáme do našeho týmu šikovného obchodníka, který nám pomůže dále budovat dobrou pověst naší firmy.

Základním předpokladem nového kolegy by měly být nejen silné komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti, ale i zájem a základní přehled o IT bezpečnosti.

Co Vás čeká:

  • Prodej produktů z oblasti MDM, tedy správy a zabezpečení firemních mobilních zařízení.
  • Péče o svěřené portfolio našich významných zákazníků z finančního sektoru.
  • Zodpovědnost za plnění nastavených cílů.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Vedení obchodních jednání, včetně vytváření nabídek a uzavírání smluv.

Co od Vás požadujeme:

  • Zápal pro věc, drive, nadšení a chuť do práce.
  • Aktivní dotahování věcí do konce.
  • Předešlou praxi na pozici obchodního zástupce.
  • Komunikativní angličtina. Několikrát za rok se budete účastnit zahraničních konferencí.
  • SŠ/VS nejlépe ekonomického či technického směru.
  • Řidičský průkaz sk. B. Za zákazníky budete cestovat v rámci Prahy a blízkého okolí.

Co nás potěší ale není podmínkou:

  • Vlastní portfolio zákazníků z oblasti financí.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní práci v úspěšné IT společnosti, kde je prostor pro osobní i profesní růst.
  • Příjemné a neformální pracovní prostředí v centru Prahy.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Zdokonalování Vaší angličtiny formou jazykového kurzu.
  • Pokud s námi zůstanete, pak i možnost podílet se na úspěchu firmy prostřednictvím zaměstnaneckých akcií.
  • Běžná výbava obchodníka, auto, notebook, telefon.
  • Ostatní benefity rádi probereme při osobním setkání.

Společnost
System4u a. s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.