Cambridge P.A.R.K. je autorizovaným zkouškovým centrem světově nejuznávanějších mezinárodních jazykových zkoušek Cambridge English. Sídlíme v Brně, ale působíme také v Praze a v dalších sedmi krajích ČR.
Naši činnost jsme zahájili v roce 2012. Jsme součástí Jazykové školy P.A.R.K., jedné z nejrenomovanějších jazykových škol s bezmála třicetiletou tradicí.
Jsme jedním z nejúspěšnějších zkouškových center a od září 2015 jedním ze tří držitelů prestižního statutu PLATINUM CENTRES v ČR.

Asistent/ka jazykové školy a zkouškového centra Cambridge P.

Rádi bychom náš tým rozšířili o dalšího člena, který má stejně jako my za cíl poskytovat

všem klientům služby na vysoké úrovni a přitom nešetřit úsměvem.

Naší prioritou je profesionální a osobitý přístup ke každému klientovi. Především nám záleží na zákazníkově spokojenosti.

Jaká náplň práce Vás čeká?

- Kontakt s našimi klienty, a to osobně, telefonicky či emailem

- Práce v kanceláři v centru Brna s občasnými služebními výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí

- Zajištění administrativního chodu kanceláře a připravování podkladů pro management školy

- Jednání a komunikace v angličtině v rámci mezinárodního týmu

- Aktivní působení při přípravě a organizovaní zkoušek Cambridge English

- Práce na zkrácený/poloviční úvazek

Co od Vás očekáváme?

- Zkušenosti s administrativou a dobré organizační schopnosti (schopnost identifikovat prioritní úkoly, vynikající time management)

- Dobrou znalost práce na PC, zejména MS Excel

- Příjemné a profesionální vystupování, pozitivní a aktivní přístup

- Komunikativní znalost angličtiny (minimálně na úrovni B2)

- Flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, svědomitost a ochotu učit se

- Občasnou nárazovou práci o sobotách při realizaci zkoušek

- Nástup nejpozději od 1. 12. 2019

Ve zkouškovém centru se Vám bude líbit, protože:

- I když se jedná o práci kancelářskou, nemáme nouzi o vzrušení

- Budete pracovat v mezinárodním kolektivu kvalitní a léty prověřené vzdělávací instituce

- Stanete se součástí týmu, který spolu táhne za jeden provaz, a který se dokáže i společně pobavit

- Se jedná o možnost dlouhodobé spolupráce

- Vás na začátku zaučíme, abyste si dokázali poradit v nejrůznějších situacích, ale rozhodně se nebráníme ani Vašim příspěvkům a názorům, které přispějí ke zlepšení

- Vás čeká platové ohodnocení ve výši 130,-Kč / hod, které bude po zkušební době navýšeno

- Můžete využít možnosti kurzu angličtiny zdarma

V našem týmu Vás rádi přivítáme co nejdříve dle Vašich možností, nejpozději však 1. 12. 2019.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis a průvodní dopis (obojí v angličtině) nejpozději do 1.11.2019. Vybraní kandidáti budou následně pozváni na vstupní pohovor.

Již nyní se těšíme na setkání u pohovoru.

Cambridge P. A. R. K. tým

Společnost
Jazyková škola P.A.R.K. s.r.o.
Adresa
Staňkova 361/8c, Brno – Ponava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Administrativa, Vzdělávání a školství, Zákaznický servis
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.