Hledáte korporátní zázemí, stravenky nebo snad firemní auto?

Pak tohle nebude ani trochu pro Vás.

Chcete dělat práci, která není monotónní a posune Vás ve Vašem životě? Motivuje Vás práce s různými typy klientů a jste pro-klientský typ?

Jsme velmi rychle rostoucí start-up firma se zajímavým řešením, které využívají klienti po celém ČR a SK. Mezi naše klienty patří majitelé realitních kanceláří REMAX, realitní společnost České Spořitelny, Fincentrum nebo různá obchodní call-centra.

Získáváme kvalitní obchodníky na pohovory díky unikátní metodě Prodator.

Co budete dělat?

  • Příprava smluv a filling.
  • Tvoření reportů.
  • Navolávání schůzek a kvalifikace klientů.
  • Příprava podkladů jednateli firmy.
  • Zákaznická péče našich klientů. (s tím spojené bonusy)
  • Korektura.
  • Fakturace.
  • Příprava podkladů od klientů pro zpracování kampaní. (s tím spojené bonusy)
  • Zadávání do CRM.

Hledáme někoho, kdo má zkušenost s tvorbou firemních procesů.

Jsme otevření inovativním řešením a do budoucna nabízíme možnost kariérního růstu.

Co očekáváme?

  • Flexibilitu - ochotu udělat práci i mimo pracovní dobu.
  • Angličtina na komunikativní úrovni - naše vzdělávací materiály jsou v angličtině.
  • Technická zdatnost – Umíte pracovat s CRM, Excelem nebo Wordem.
  • Zkušenost s úpravami smluv.
  • Umět domluvit schůzku či udělat upsell klientovi. (s tím spojené bonusy)
  • Umí najít každou chybu, kterou by kdokoli jiný přehlédl.
  • Orientace na detail a výborné komunikační dovednosti jsou nutností.

*Výhodou je zkušenost s náborem nových lidí nebo aktivním obchodem.

*Zkušenost jako Office Manager, Account manager nebo Projektový manager

Nehledáme sangvinika, který se chce prioritně bavit prací. Nýbrž profesionála, který chce vidět své výsledky a být u stvoření něčeho zajímavého.

Co nabízíme?

  • Výdělek 31.000 Kč, po zkušební době 35.000 Kč.
  • bonusy, až 10.000 Kč. (za spokojenost klientů nebo upsell)
  • Kancelářské zázemí kousek od Muzea. (brzo přesun do Start-up Centra)
  • Po zkušební době i home-office.
  • Firemní tarif, káva, team building atd.
  • Možnost učit se nejnovější trendy v marketingu ze zahraničních kampaní.

Pošlete nám svůj životopis. V případě, že máte předpoklady, tak Vám položíme pár otázek po telefonu. V případě úspěchu Vás pozveme na první kolo pohovoru.

prodator.cz

Společnost
Prodator Marketing s.r.o.
Adresa
Žitná 1575/49, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Asistentka, Office Manager, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Individuální telefonní péče s.r.o., Michal Mikulášek
792 305 944