Společnost JaP-Jacina se specializuje na vývoj, výrobu, montáž a servis vratové techniky, protipožárních, protipovodňových a atypických systémů.
Naše vrata najdete v pražském metru, na letištích po celé ČR, na Sněžce, v Národním divadle, ale taky třeba v nejnovější spalovně v Kodani v Dánsku.
Sídlíme v Mnichově Hradišti u Mladé Boleslavi a díky pobočkám v Praze, Plzni, Jindřichově Hradci, Brně, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové, Rychnově nad Kněžnou a dceřiné společnosti EuroJaP Slovakia s.r.o. v Bratislavě máme pokrytí po celé České republice a na Slovensku.

Vedoucí marketingu

KOHO HLEDÁME?

Hledáme kreativního člověka, který by se ujal výzvy a převzal si marketingové oddělení a posunul jej i celou společnost v tomto směru kupředu.
Hledáme člověka, který se nebojí prosadit, musí být empatický a perfektně komunikovat, protože bude čerpat informace od kolegů napříč celou firmou.
Uchazeč musí být také spolehlivý, samostatný, mít prezentační a organizační dovednosti a aktivní přístup k práci.
Podmínkou je SŠ nebo VŠ vzdělání (zaměření na marketing výhodou) a zkušenosti z marketingu (především znalost sociálních sítí, online marketingu a psaní PR textů).
Vítanou výhodou je znalost práce s grafickými programy (Adobe Photoshop, Illustrator; Corel Draw;…).

CO VÁS ČEKÁ?

- příprava a realizace marketingové strategie a kampaní
- plánování a dodržování marketingových rozpočtů
- koordinace a vyhodnocování marketingové strategie
- tvorba a realizace marketingových kampaní (TV, rozhlas, internet, tisk)
- správa a pravidelná aktualizace webových stránek a firemních stránek na sociálních sítích
- zajištění podkladů, tvorby a správy produktových katalogů sortimentu společnosti, ceníků, reklamních cedulí, plachet a billboardů a dalších reklamních předmětů
- zajištění společenských akcí, reprezentace společnosti a PR
- monitorování trhu, postavení a aktivit konkurence
- tvorba grafických návrhů propagačních materiálů (produktové katalogy, ceníky, letáky, reklamní cedule, plachty a billboardy, vizitky) a reklamních materiálů
- tvorba jednotné firemní identity a materiálů
- focení produktů a realizací, úprava fotografií
- komunikace a jednání s tiskárnami
- příprava podkladů pro tisk
- různorodá pracovní náplň, včetně focení realizací v terénu (naše vrata jsou třeba na Sněžce i Národním divadle)

CO VÁM NABÍZÍME?

– zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
– moderní prostředí a pracovní vybavení
– motivující mzdové ohodnocení a odměny v závislosti na hospodářském výsledku firmy
– příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
– zajímavou práci s využitím moderních informačních technologií
– plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
– zaměstnanecké výhody a benefity (stravné, věrnostní příplatky, aj.)
– pořádání teambuildingu pro stmelení kolektivu
– vzdělávací kurzy a školení
– odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice

Podívejte se na naše kariérní stránky, kde naleznete kompletní výčet volných pracovních pozic :)
www.superservisman.cz

Společnost
JaP - Jacina, s.r.o.
Adresa
Nákladní 1486, Mnichovo Hradiště
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Brand manager, Marketingový ředitel/manažer, Direct Marketing, Product Manager, Specialista marketingu, Trade Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel