Naše společnost navrhuje a vyrábí vybavení prodejen, nábytek do komerčních prostor, kanceláří, hotelů a propagační stojany pro prestižní značky. Naši práci uvidíte v obchodech, restauracích a prodejnách po celém světě.
Práce u nás je výzva, která vás zcela pohltí. Zakázky jsou rozmanité a máte k dispozici kvalitní tým konstruktérů a nákupčích, kteří dokáží vše.

Hledáme dalšího člena do našeho obchodního týmu a to kolegu, který pro nás otevře nové možnosti a příležitosti u nadnárodních firem jako jsou Adidas, Nike, Tommy Hilfiger, Dyson, atd.

Náplň práce

· akvizice nových klientů ze zahraničí (EU)

· specifikace dohodnuté zakázky s konstruktérem a nákupčím

· pravidelný kontakt s klientem během realizace projektu

Požadujeme

· perfektní znalost němčiny nebo angličtiny

· nutností je praxe v oboru a znalost kontaktních osob u koncových klientů

· ochota a nadšení se vzdělávat v oboru a pracovat na velkých a významných projektech

· zodpovědnost za výsledky

Nabízíme

· fixní platové ohodnocení 55 000 Kč + prémie ze zisků zakázek

· možnost pracovat samostatně

· sick days

· stravenky

· Multisport karta

· auto k soukromým účelům

· telefon s neomezeným tarifem

· zázemí v naší kanceláři

· tým ochotný dělit se o své know how

V naší společnosti je skvělý stmelený kolektiv mladých lidí, kteří spolu nejen rádi pracují, ale tráví i volný čas, ať už na teambuildingu, grilovačce nebo výletě do sklípku.

A i když jsme již firma s obratem přesahujícím 100 000 000 Kč, pořád si u nás udržujeme náladu STAR UP-ové firmy.

Společnost
Bakof group s.r.o.
Adresa
Křižíkova 2989/68a, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Bakof group s.r.o., Jana Rotreklová
778 111 712