Co vás čeká

- příprava podkladů pro zpracování mzdové agendy pro celkem 200 zaměstnanců

- kompletní administrativa spojená s nástupy nových zaměstnanců a ukončení pracovních poměrů

- správa docházkového systému včetně vícesměnného a nepřetržitého provozu

- příprava podkladů z docházkových listů pro manažery jednotlivých oddělení

- zpracování výstupů z docházkového systému jako podklad pro mzdovou evidenci

- každodenní aktivní komunikace se zaměstnanci společnosti v rámci všech výrobních i administrativních oddělení

- pravidelné návštěvy poboček společnosti za účelem řešení personální agendy se zaměstnanci.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ vzdělání ekonomického zaměření výhodou

- praxe na obdobné pozici výhodou, ale vhodné i PRO ABSOLVENTY se zájmem o práci v personálním oddělení

- dobrá znalost MS Office podmínkou, zkušenost s docházkovým systémem výhodou

- velmi dobré komunikační dovednosti, ochota jednat s lidmi na různých pozicích napříč firmou, vstřícnost vůči požadavkům lidí na různých pozicích

- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, zájem o osobní rozvoj a schopnost učit se

Co vám můžeme nabídnout

- zázemí úspěšné a dynamicky rostoucí společnosti

- různorodou a zajímavou práci v příjemném mladém kolektivu

- pracoviště v Praze 9 - Kbelích

- motivující platové ohodnocení

Společnost
GROWPRO s.r.o.
Adresa
Mladoboleslavská 1128, Praha – Kbely
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Personalista, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

GROWPRO s.r.o., Michaela Vaňková
606 667 660