Conseq Investment Management, a.s., největší nezávislý investiční manažer v České republice, a jeho dceřiná Conseq Funds investiční společnost, a.s. nabízí příležitost samostatné/mu, zodpovědné/mu a vysoce motivované/mu kandidátce/ovi při obsazování následující pozice:

Samostatná/ý účetní pro investiční fondy

Náplň práce:

  • kompletní zpracování účetní agendy přidělených fondů dle předpisů pro finanční instituce
  • zpracování vybraných daňových přiznání: daň z příjmu, srážková daň, DPH (identifikovaná osoba)
  • zpracování měsíčních, čtvrtletních a ročních účetních závěrek
  • komunikace se státními orgány (především FÚ, statistika, ČNB)
  • spolupráce a komunikace s auditory a daňovou poradkyní
  • příprava podkladů pro povinný audit, podklady a zpracování přílohy k účetní závěrce
  • spolupráce při zpracování výroční zprávy

Předpoklady:

  • praxe: minimálně 5 let v oboru účetnictví a daně
  • dobrá orientace v účetní a daňové problematice
  • zkušenost se samostatným vedením účetnictví
  • sestavení účetní závěrky včetně výkazů a příprava přílohy k účetní závěrce
  • analytické myšlení, samostatnost, pečlivost a spolehlivost, týmový hráč
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost účetního programu Helios Orange výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a rozmanitou práci na plný úvazek v příjemném kolektivu
  • mzdu odpovídající pracovnímu výkonu a řadu benefitů
  • možnost odborného růstu a vzdělávání
  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • pracoviště v centru Prahy, s výbornou dopravní dostupností

Předpokládaný nástup – co nejdříve.

Pokud Vás tato pozice zaujala a myslíte si, že Vaše zkušenosti, schopnosti a dovednosti odpovídají daným požadavkům, budeme rádi, když nám zašlete svůj životopis a motivační dopis.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů, dali jsme přednost jinému uchazeči, který lépe vyhovoval našim požadavkům na danou pozici.

Děkujeme za pochopení.

Společnost
Conseq Investment Management, a.s.
Adresa
Rybná 682/14, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel