Společnost IF FACILITY a.s. hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni

na pozici FACILITY MANAŽER/KA

se zaměřením na služby úklidu

Náplň práce:

- Řízení projektů v oblasti facility managementu

- Vedení týmů pracovníků na přidělených projektech

- Komunikace se stávajícími i novými klienty

- Vyhledávání nových obchodních příležitostí

- Zvyšování kvality poskytovaných služeb

Požadujeme:

- Organizační a komunikační schopnosti

- Flexibilitu a proklientský přístup

- Dobrou znalost práce s MS Office

- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

- Trestní bezúhonnost

- Praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme:

- Samostatnou a zajímavou práci s možností finančního i profesního růstu

- Systém finančních benefitů na základě dosažených výsledků dle KPI‘s

- Mimořádné odměny

- Zázemí stabilní české společnosti

- Služební vůz, PC a telefon

- Práci na HPP, možnost zkráceného úvazku

- Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě

Nástup možný ihned.

Pracovní pozice je vhodná i pro OZP a OZZ.

Nástupní plat 21 000 - 23 000 Kč, osobní ohodnocení, finanční benefity dle dosažených výsledků

Společnost
IF FACILITY a.s.
Adresa
Floriána Nováka 5267/3, Prostějov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 21 000 – 23 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Administrativa, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.