Hlavním cílem Charitní záchranné sítě je pomoc osobám sociálně vyloučeným a sociálním vyloučením ohroženým, kteří se se svojí zakázkou nemohou obrátit na žádnou dostupnou sociální službu, nemají dostatečné rodinné zázemí v místě bydliště, popřípadě si neumějí odpovídající pomoc dohledat. Podporujeme klienty v řešení akutního problému a ve stabilizaci sociální situace. Tím jim pomáháme s trvalým začleněním do místní komunity a plnohodnotného života.

Specifické požadavky:

- min. středoškolské vzdělání v oblasti sociální práce

- orientace v systému sociální péče a znalost souvisejících předpisů

- pracovní zkušenost v pomáhající profesi

- zkušenost s terénní prací výhodou

- komunikační dovednosti

- samostatnost v rozhodování

- osobnostní předpoklady pro práci s lidmi v akutní nouzi

- časová flexibilita

Obecné předpoklady:

- trestní bezúhonnost

- zdravotní způsobilost

- znalost práce na PC (MS Office)

- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme:

- pracovní poměr na 0,5 úvazku

- nástup od 1. ledna 2020

- místo pracoviště Telč

- odpovídající finanční ohodnocení

- zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

- stravenky, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody

- samostatnou a kreativní práci

Náplň práce:

- mapování terénu v regionu

- vyhledávání a kontaktování osob v nouzi

- pomoc a podpora lidem při řešení jejich nepříznivé životní situace

- působnost na celém území Telčsko

Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 23. října 2019

Společnost
Diecézní charita Brno
Adresa
Slavíčkova 387, Telč – Telč-Podolí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Diecézní charita Brno, Vladislava Růžičková
730 590 399
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.