Poslání Odlehčovací služby Adapta Jihlava je poskytování podpory těm, kteří se starají a pečují o osoby se sníženou soběstačností z důvodu chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, o které je jinak pečováno v jejich přirozeném sociálním prostředí, současně předcházet jejich sociální izolaci a nabízet jim bezpečné a podnětné prostředí.

Specifické požadavky

Odborná způsobilost: vzdělání odpovídající kvalifikaci v souladu se zákonem č.108/2006 Sb., o sociálních službách

Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby - zájem o problematiku osob s mentálním postižením

Odolnost vůči stresové zátěži

Dobré komunikační schopnosti, umění aktivně naslouchat

Schopnost empatie, sebereflexe, samostatnost, zodpovědný přístup k práci, schopnost pracovat v týmu i samostatně

Schopnost přehledně a efektivně zvládat nezbytné administrativní úkony

Obecné předpoklady

Trestní bezúhonnost
Zdravotní způsobilost
Znalost práce na PC
řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka

Nabízíme

Práce na celý úvazek
Místo výkonu Jihlava
Nástup dle dohody
Odpovídající finanční ohodnocení
Možnost dalšího vzdělávání
Supervize
Stravenky, 5 týdnů dovolené
Přátelské a podporující prostředí
Zaměstnání ve velké a stabilní organizaci

Náplň práce

Individuální práce s uživateli sociální služby
Zpracovávání dokumentace související s poskytováním služby
Zajištění chodu zařízení

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis do 24. října 2019

Společnost
Diecézní charita Brno
Adresa
Mahenova 4686/16, Jihlava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Diecézní charita Brno, Vladislava Růžičková
730 590 399
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.