Do našeho nového kreativního týmu hledáme zkušeného koncepčního designéra/ku s případným zaměřením na POS/POP a retail reklamní média.

Tato pozice je vhodná pro grafické designéry s přesahem do 3D nebo pro produktové designéry.

Důležitým kritériem je pro nás kvalita konceptů a aktivní přístup k práci.

Náplň práce:

  • Vytváření grafických/produktových návrhů a konceptů pro POS/POP a retail
  • Technické zpracování grafických návrhů do tiskových nebo digitálních médií

Kompetence:

  • Zkušenosti s POS/POP a retail designem
  • Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator, Adobe CS
  • Schopnost interpretovat klientovy požadavky kreativním způsobem
  • Cit pro detail, důkladnost a aktivní přístup
  • Loajalita a spolehlivost
  • Samostatnost i práce v týmu
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Výhodou:

  • 3D vizualizace

Nabízíme:

  • Práci v mezinárodní dynamické společnosti
  • Výkonnostní bonusy
  • Velmi zajímavá práce v pohodovém týmu
  • Práce na IČO/ŽL
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Krásné kanceláře na Praze 4 (metro Pankrác)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní počítač (Mac)
  • Firemní akce a večírky
  • Multisport karta
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, džusy, čerstvé ovoce apod.)

Společnost
POS Media Global Services, s.r.o.
Adresa
Budějovická 778/3, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Média, reklama a PR, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

POS Media Global Services, s.r.o., Barbora Radová