Analytics Data Factory je mladou dynamickou a flexibilní společností, která těží ze zkušeností s poskytováním služeb v oblasti data managementu a informačních systémů. Nabízíme svým zaměstnancům pozitivní pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti a možnost profesního růstu. Jste kreativní, otevřeni novým myšlenkám a nápadům, máte chuť se realizovat? Neváhejte a přidejte se k nám!

Support Specialista / Specialista podpory IS

NÁPLŇ PRÁCE:
- Instalace a konfigurace serverových řešení u zákazníků
- Osobní i telefonická podpora zákazníků a řešení provozních problémů vybraného SW
- Být v kontaktu se zákazníky i kolegy a ověřovat si, že vše funguje jak má, a hledat cesty, jak naše procesy a svěřený SW zlepšovat
- Analýza a řešení HW a SW servisních incidentů samostatně či s podporou vyšších úrovní supportu
- Řešení problémů v IS, DB i HW

POŽADUJEME:
- Analytické a systematické myšlení
- Základní znalost SQL
- Základní znalost datové problematiky (TCP/IP, ICT řešení, GSM sítě…)
- Základy programování výhodou
- Základní znalost administrace OS – Windows a Unix
- Schopnost organizovat si čas a zvládat více úkolů najednou
- SŠ vzdělání ukončené maturitou
- Komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem
- Silná zainteresovanost na dosahování cílů
- Samostatnost a zodpovědný přístup, logické myšlení
- pracovní nasazení, týmový duch, časová flexibilita
- ochota učit se novým věcem a hledat nová řešení

NABÍZÍME:
- místo v dynamicky se rozvíjející společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost osobního růstu a rozvoje

Společnost
Analytics Data Factory s.r.o.
Adresa
U Sluncové 666/12a, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Technik HW, Databázový specialista, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Analytics Data Factory s.r.o., Lenka Mahdal