Společnost ULMA Construcción CZ, s.r.o., Průmyslová 1009, Benátky nad Jizerou, působící na trhu v oboru systémového bednění, podpůrných konstrukcí a pažení, přijme do pracovního poměru:

Fakturantku – obchodní asistentku

Pracovní náplň:

  • fakturace
  • administrativní práce související s obchodním oddělením, drobné účetní operace

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • výhodné platové podmínky
  • stravenky
  • možnost 13 mzdy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • praxe výhodou
  • pečlivost
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • samostatnost
  • snaha učit se novým věcem
  • znalost Excelu
  • AJ - základní znalost

Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy.

Společnost
ULMA Construcción CZ, s.r.o
Adresa
Průmyslová 1009, Benátky nad Jizerou – Benátky nad Jizerou II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 26 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Asistentka, Fakturantka, Obchodní asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.