Hledáme kolegu/kolegyni na pobočku v Praze.

Náplň práce :

komunikace se zákazníky, dodavateli a přepravci

rozesílání vzorků učebnic a prémiových materiálů za nakoupené učebnice

administrativní práce v kanceláři - podpora týmu

práce s interní databází

Požadujeme :

samostatnost a spolehlivost

vysoké pracovní nasazení

dobrou fyzickou kondici, dobrý zdravotní stav

čistý trestní rejstřík

SŠ vzdělání

komunikativní znalost anglického jazyka

znalost MS Excel a Word

Nabízíme:

zkrácený úvazek - 30 hodin týdně

stabilní zázemí mezinárodní společnosti

benefity: firemní telefon, stravenky, 5 týdnů dovolené, bonusy

nástup: listopad 2019

Pokud vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis v angličtině.

Společnost
Oxford University Press - organizační složka
Adresa
Opletalova 919/5, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Vzdělávání a školství, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.