Farmaceutická firma se sídlem v Praze s aktivitami v celé České republice.

Obchodní referent/ka

Profil společnosti:

Farmaceutická firma s aktivitami v regionu střední a východní Evropy se sídlem pro Českou republiku v Praze.

Náplň práce:

  • vyřizování objednávek
  • fakturace
  • komunikace se zákazníky
  • skladové hospodářství
  • spracování přehledů a statistik

Požadujeme:

  • schopnost samostatné práce, aktivní přístup k práci
  • loajálnost vůči firmě
  • znalost práce na PC na pokročilé úrovni
  • ukončené středoškolské vzdělání
  • velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
  • ŘP. skupiny B
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:

  • pracovní místo na HPP
  • práce v malém kolektivu
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • občerstvení na pracovišti

Místo práce: Modletice u Prahy

Termín nástupu: Ihned - dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

Společnost
VIVAX Management (CZ), s.r.o.
Adresa
Modletice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 27 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Referent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel