Nezisková organizace Klubíčko je v berounském regionu pojmem, který je již 22 let pevně spjatý s poskytováním kvalitních sociálních služeb a integrovaných volnočasových aktivit pro rodiny, které pečují o děti a dospělé s těžkým zdravotním postižením a o seniory.

Klubíčko založili a vedou rodiče postižených dětí a ti také spolu s řadou odborníků určují jeho další rozvoj tak, aby byl co nejvíce prospěšný rodinám, jejichž život je ovlivněn zdravotním handicapem.

Naším cílem je sdílet s rodinami pečujícími o blízkého se zdravotním postižením náročnou péči a umožnit každému uživateli maximálně rozvinout jeho potenciál s respektem k jeho potřebám.

Na Vráži u Berouna provozujeme částečně bezbariérový penzion rodinného typu - s nepřetržitým celoročním provozem s kapacitou 13 lůžek a 4 přistýlky.
Naše zařízení je jedinečné tím, že CELOROČNĚ poskytuje komplex registrovaných sociálních služeb, vzdělávání, terapií a integrovaných volnočasových aktivit dětem, dospělým a seniorům s těžkým zdravotním postižením v malém penzionu rodinného charakteru s vysokým důrazem na individuální potřeby klientů.

Rodinný charakter fungování Klubíčka, individuální přístup ke každému klientovi, množství integrovaných volnočasových aktivit, zaměstnávání pečujících osob a osob se zdravotním postižením a plánovaná výstavba nových bytů pro chráněné bydlení – to vše jsou důvody, proč služby Klubíčka střídavě využívá cca 60 dětí i dospělých zejména s těžkým zdravotním postižením z Berounska, Hořovicka, Kladenska, Rakovnicka, z Prahy i z dalších míst ČR.

Více na www.klubickoberoun.cz
https://www.facebook.com/KlubickoBeroun/

Řidič/ka asistované dopravy seniorů

Klubíčko Beroun, z.ú. poskytující sociální služby seniorům a dětem a dospělým s mentálním a kombinovaným postižením, hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici:

Řidič/ka asistované dopravy seniorů a osob se zdravotním postižením

Co Vás čeká

Doprava a doprovázení seniorů, osob se zdravotním postižením a dalších osob s omezenou schopností pohybu všude, kam potřebují (lékaři, nákupy, volnočasové aktivity, …) v kombinaci s péčí o malou skupinku dětí i dospělých s různým postižením v našem Penzionu Klubíčko Vráž (poskytování nezbytné pomoci a podpory při osobní hygieně, oblékaní, stravování a jejich dalších potřebách).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Odpovědnost, spolehlivost, trpělivost, empatii, respekt ke klientům, smysl pro týmovou práci, ochotu učit se novým věcem, fyzickou zdatnost, a trestní bezúhonnost.

- Výhodou je praxe v sociálních či zdravotnických službách nebo osobní zkušenost s péčí o někoho blízkého se zdravotním postižením.

- Předností je kvalifikace pro práci v sociálních službách dle zákona č.108/2006 Sb. na pozici pracovník v sociálních službách, základní znalosti práce na počítači a řidičský průkaz skupiny B.

Co Vám můžeme nabídnout

- Různorodou a smysluplnou práci na plný nebo částečný pracovní úvazek v nepřetržitém směnném provozu (12i-hodinové denní a noční směny/ krátký – dlouhý týden nebo směny kratší – dle dohody).

- Vstřícný malý kolektiv zavedené neziskové organizace.

- Příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaném penzionu rodinného typu.

- Vzdělávání, supervize a možnost osobního růstu.

- 5 týdnů dovolené.

- Odpovídající platové ohodnocení.

Místo výkonu práce: Beroun a okolní obce, Penzion Klubíčko, Květnová 109, 267 11 Vráž

Nástup ihned nebo dle domluvy.

Výběrové řízení se zájemci proběhne v Penzionu Klubíčko (Květnová 109, Vráž u Berouna) formou cca 30 minutových pohovorů vč. podání informací o pracovní pozici a prohlídky zařízení.

Bližší informace na tel. 601 097 477 (Mgr. Barbora Strnadová, vedoucí sociálních služeb).


Informace o pozici

Společnost
Klubíčko Beroun, z.ú.
Adresa
Květnová 109, Vráž
Požadované vzdělání: Základní
Plat
Plat: 20 000 – 22 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.


Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.