V Graphite studio víme, že kvalitní práce nevznikne ve stresu a proto je pro nás zásadní pohodové pracovní prostředí, fajn lidi a dobrá káva. Vytváříme digitální identitu firem. Navrhujeme weby s důrazem na kvalitní vizuální řešení. Děláme animace a videa. Stavíme na nápadech a kreativitě.

Webdesignér, kodér

Možná rád pracuješ v open space, baví tě v korporátu vyvíjet bankovní aplikace nebo vymakané formuláře. Bohužel, to my většinou neděláme. Navrhujeme weby pro skutečné lidi, navrhujeme originální design, děláme práci, která dává smysl. Pokud chceš uplatnit nápady a kreativitu, umíš kódovat a design frontendu je tvoje parketa, ozvi se.

Třeba už je čas začít dělat práci, která tě bude bavit. Bez stresu, v partě normálních lidí, kterým záleží na výsledku...

Hledáme nového kolegu, designéra, který nám pomůže vytvářet vizuálně poutavé a originální web prezentace. Hledáme webdesignéra, který chápe jak vizuální, tak i technickou stránku web designu, dokáže nakódovat validní HTML a který dokáže projekty samostatně řídit a dotahovat do konce.

Nabízíme seberealizaci, jedinečnou, kreativní a samostatnou práci na zajímavých projektech. Nabízíme perspektivu rozvoje, do budoucna možnost vytvořit si vlastní tým, využívat zkušeností a zázemí etablovaného studia.

Jaká bude náplň tvojí práce:

  • Budeš navrhovat propracované, vizuálně atraktivní weby,
  • vytvářet prototypy, řešit UX,
  • kódovat HTML, CSS, Javascript,
  • uplatníš kreativitu a nápady, které jsi dosud neměl/a možnost realizovat.

Co od tebe minimálně očekáváme:

  • Zkušenosti - hledáme webdesignéra, který/á skutečně něco umí,
  • má za sebou zajímavé portfolio realizovaných projektů,
  • je schopen/a samostatně tvořivě uvažovat,
  • zvládá technickou stránku webu - HTML, CSS, JavaScript, PHP, SQL,
  • ovládá programy PhotoShop a Sketch, Dreamweaver, případně další programy Adobe,
  • je schopen/a komunikovat v angličtině.
  • Spolehlivost a pečlivost je naprosto nezbytná.

Jaké další zkušenosti uvítáme:

  • Schopnost 3D modelování, zkušenosti se střihem videa

Co nabízíme:

  • Kávu zdarma :-)
  • Zajímavou a tvořivou práci, prostor pro osobní růst
  • Platové ohodnocení odpovídající tvým zkušenostem a nasazení
  • Práci v příjemném prostředí v centru Prahy
  • Pohodové vztahy v malém kolektivu
  • Možnost práce z domova, flexibilní pracovní doba, sick days
  • Kurzy a školení, které ti pomohou posunout se v oboru
  • Práci na hlavní pracovní poměr nebo i externí spolupráci, pokud ti vyhovuje více

Do předmětu e-mailu, prosíme, uveď: “Webdesignér”.

Pošli nám ukázky toho, co máš za sebou, pochlub se, na čem jsi pracoval/a.

Společnost
GRAPHITE STUDIO s.r.o.
Adresa
Vinařská 418/4, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Média, reklama a PR, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Personální agentura