Jsme vedoucí společností na českém i slovenském trhu v oblasti komunální a čisticí techniky. Již od roku 1991 nabízíme široký sortiment značek předních světových výrobců a pro většinu z nich jsme výhradním dovozcem. Své aktivity neustále rozšiřujeme, hledáme další a další výzvy, a proto potřebujeme nové posily.

Samostatná účetní (bez znalosti cizích jazyků)

Popis pozice:

- zpracování kompletního účetnictví společností ve skupině

- příprava měsíčních reportů a roční účetní závěrky

- zpracování daňových přiznání

- další dílčí samostatné úkoly

Požadujeme:

- SŠ/VŠ nejlépe ekonomického směru

- odbornou praxi na pozici samostatné účetní 1- 2 roky

- znalost účetnictví a příslušné daňové problematiky

- uživatelská znalost MS Office – Word, Excel

- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, smysl pro týmovou práci

- ochota pracovat samostatně

- zkušenosti se zpracováním mezd výhodou

- znalost SW Helios Orange velkou výhodou

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené

- HPP na dobu neurčitou

- stravenky

- firemní akce a další zaměstnanecké výhody

- sleva na firemní výrobky a služby

- mobilní telefon, notebook

- možnost parkování v areálu firmy

- odpovídající finanční ohodnocení

- příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu

- zázemí stabilní české společnosti s velmi významným podílem na trhu

Pracoviště: Praha 10, 5 min. od konečné stanice metra A - Depo Hostivař

Datum nástupu: nejlépe ihned / dohodou

Společnost
Unikont Group s.r.o.
Adresa
Služeb 609/6, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Unikont Group s.r.o., Marie Klímová
+420 725 534 907