Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i., hledá uchazeče či uchazečku pro pozici zaměstnance/kyně IT podpory.

Místo výkonu práce: Praha 4, Vídeňská 1083

Termín nástupu: ihned nebo po dohodě

Co Vás čeká

  •  poskytování technické podpory uživatelům výpočetní techniky
  •  správa požadavků helpdeskového systému
  •  podpora uživatelů při nákupech PC a příslušenství
  •  správa výpočetní techniky (instalace, konfigurace PC/NB po HW stránce i stránce SW, připojování periferií)

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme

  •  min. SŠ vzdělání, zaměření na IT je výhodou
  •  znalost AJ alespoň na úrovni mírně pokročilý
  •  základní znalost Active Directory
  •  základní znalost OS Windows Server
  •  dobrou znalost operačního systému MS Windows z pohledu administrátora systému
  •  znalost MS Office
  •  výbornou znalost HW výpočetní techniky
  •  orientace v síťové problematice a fungování síťových služeb
  •  základní orientaci v síťových službách (DNS, DHCP, LDAP,…)
  •  znalost protokolů TCP/IP (fungování, konfigurace, zabezpečení,…)
  •  znalost operačního systému Linux výhodou
  •  praxe v oboru výhodou
  •  schopnost se rychle učit
  •  přesnost, pečlivost
  •  samostatnost i schopnost práce v týmu

Co Vám můžeme nabídnout

  •  práce na plný úvazek (první rok na dobu určitou, následně prodloužení na dobu neurčitou)
  •  odpovídající platové ohodnocení
  •  možnost dalšího vzdělávání
  •  stravenky
  •  5 týdnů dovolené
  •  penzijní připojištění

V případě Vašeho zájmu o pozici nám zašlete krátký motivační dopis se strukturovaným životopisem.

Společnost
Ústav experimentální medicíny AV ČR
Adresa
Vídeňská 1083, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ústav experimentální medicíny AV ČR, Pavla Mlčochová