Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost, se sídlem v Ústí nad Labem a více jak 150letou tradicí v chemickém oboru vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

ODBORNÝ PRACOVNÍK VÝZKUMU a TECHNICKÉHO SERVISU

Zabýváme se výrobou syntetických epoxidových a alkydových pryskyřic, speciálních epoxidových systémů. Trendem v našem výzkumu a vývoje pryskyřic je maximální pozornost k využití ekologických a obnovitelných zdrojů.

Popis pracovní pozice:

výzkum, vývoj nových produktů, systémů a jejich aplikací

vývoj, optimalizace a zavádění technologií

materiálové úspory a energetické úspory

technická podpora výrobě a prodeji, komunikace s nimi

technické konzultace a technická řešení pro zákazníky

příprava technické a technologické dokumentace (aplikační a technické listy)

spolupráce s marketingem

Požadujeme:

vysokoškolské vzdělání (popř. SŠ) v oboru chemie (polymery výhodou)

praxe v oboru výhodou

pozice je vhodná i pro absolventy VŠ v oboru chemie

anglický jazyk na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou

řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí

možnost osobního i odborného růstu

pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr

pracovní doba 37,5 h týdně

5 týdnů dovolené

příspěvek na penzijní připojištění dle firemních pravidel

dostupnost pracoviště - v centru města Ústí nad Labem, blízkost nádraží, MHD

možnost příspěvku na ubytování či dopravu pro uchazeče z jiného kraje

nabízená mzda:

seniorská pozice 30000 - 38000 Kč

(uchazeč z oboru chemie se znalostí problematiky polymerů, alkydů či epoxidových pryskyřic nejlépe s tříletou praxí v oboru a jazykovou vybaveností)

juniorská pozice 27000 - 30000 Kč

(uchazeč z oboru chemie, výhodou znalost polymerů, alkydů či epoxidových pryskyřic, s jazykovou vybaveností)

absolventská pozice 24000 - 26000 Kč

(uchazeč z oboru chemie do 2 let po ukončení studia s jazykovou vybaveností)

Společnost
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Adresa
Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 24 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování
Zařazeno: Chemický průmysl, Věda a výzkum, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.