Kdo jsme?

Máš svou firmu, jsi členem sportovního klubu, pořádáš velkou rodinnou oslavu nebo charitativní běh a chceš, aby to okolí vědělo? Pak si navrhni svůj vlastní design, který Tě bude reprezentovat.Společnost Custom Ink ho ve skvělé kvalitě vytiskne pro Tebe a Tvé parťáky na tričko, mikinu, čepici a další. Produkty doručí až domů, stejně jako milionům dalších zákazníků po celých Spojených státech.

Společnost Custom Ink se řadí mezi největší v oblasti printu na americkém trhu.

V roce 2016 spojila své síly s americko-slovenským startupem Represent fungujícím v Praze a Los Angeles. Přes Represent realizují svůj merchandise světové celebrity jako Pewdiepie, Arnold Schwarzenegger nebo Chuck Norris. Jde o virální kampaně na klíč, které často fungují ve spojení s charitou, kam výtěžek putuje.

Represent se tak stal pro Custom Ink vstupní branou na evropský trh, kam chce společnost své působení rozšiřovat. V tuto chvíli především o pozice v oblasti návrhu a grafiky v rámci pilotního projektu, který má působení Custom Inku na českém a evropském trhu odstartovat.

Koho hledáme?

Hledáme talentované kolegy a kolegyně s citem pro detail, které bude bavit zdokonalovat a přetvářet design navržený zákazníkem tak, aby na tričku, mikině, čepici a dalším vypadal prostě dokonale. Jako součást týmu tzv. production art budeš pracovat na tom, aby nahrané snímky byly převedeny do vysoké kvality pro tisk a aby si zákazník odnášel cennou WOW! zkušenost.

Součástí Tvé role bude pravidelná komunikace s ostatními členy týmu o specifických požadavcích zákazníka a zajištění vysoké úrovně kvality práce. Se zákazníkem napřímo sice komunikovat nebudeš, ale zato budeš v každodenním kontaktu s kolegy nejen tady v Praze, ale také ve Spojených státech.


Aby od nás klient odcházel spokojený, potřebujeme, abys splňoval následující požadavky:

  • Měl/a “oko” pro design, byl/a přesný/á a měl/a rád/a kvalitně odvedenou práci
  • Uměl/a pracovat s nástroji Adobe Illustrator a Photoshop (ideálně s posledními verzemi)
  • Rád/a pracoval/a se systémem macOS
  • Dobře komunikoval/a se svými kolegy
  • Uměl/a plynule psát i mluvit anglicky

Co Ti nabízíme:

  • Stálý pracovní kontrakt na dobu neurčitou za fixní měsíční mzdu
  • Skvělý tým a volná pracovní doba jsou u nás samozřejmostí
  • Můžeš se těšit na naše meetupy, večírky, snídaně a příští teambuilding
  • Časem se můžeš podívat za kolegy do US
  • V karlínské kanceláři pro Tebe máme k dispozici knihovnu s odbornými knížkami, XBox s nejnovější NHL, ledničku plnou občerstvení a limonád, samozřejmostí je i skvělá káva a čaj

Informace o pozici

Společnost
Represent.com, s.r.o.
Address
Šaldova 425/12, Praha – Karlín
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: English (Advanced)
Listed in: Culture, art, and creative work, Publishing, press, and printing, Graphic designer, Designer, Printer, print worker
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Represent.com, s.r.o., Barbora Vosýnková
702 837 110