Le Hotels Group

Marketing Specialist pro Le Hotels Group

Společnost Le Hotels Group provozující hotely v kategorii 4* a 5* v centru Prahy hledá do svého týmu novou posilu na pozici

Marketing Specialist.

Pokud hledáš práci ve stabilní firmě, máš zájem o hotelový či restaurační provoz, jsi kreativní a slova jako sociální sítě, komerční online, PPC, SEO a E-commerce ti nejsou cizí, neváhej a zašli nám svůj životopis i s motivačním dopisem.

Ostatní požadavky a náplň práce je uvedena níže.

Popis práce:

- Příprava textů a vizuálů online i tištěné komunikace pro podporu obchodního oddělení ( propagační materiály, bannery, prezentace atp.)
- Péče a správa sociálních sítí i komerčních online platforem
- Tvorba vlastního obsahu (koordinace focení, natáčení videí atd.)
- Práce s PPC, SEO, E-Commerce
- Podpora při tvorbě a aktualizaci webových stránek společnosti
- Koordinace marketingových aktivit jednotlivých hotelů společnosti

Od nového kolegy požadujeme:

- Velmi dobrý písemný i verbální projev v ČJ i AJ
- Zkušenosti a zájem o on-line marketing
- Schopnost vytvářet a editovat obsah
- Samostatnost, spolehlivost
- Dobrou organizaci práce
- Flexibilitu, Pečlivost
- Příjemné a profesionální vystupování

Jako společnost nabízíme:

-příjemné pracovní prostředí luxusního hotelu v centru Prahy
-dobré finanční ohodnocení
-stabilní zázemí velké investiční a hotelové společnosti
-uplatnění a rozvoj jazykových a profesních dovedností
-personální stravování
-možnost kariérního postupu v rámci společnosti
-50% sleva ve všech restauracích Le Hotels
-multisportka za zvýhodněnou cenu
-příspěvky na jazykové kurzy
-dny placeného volna navíc (free days) po roce u společnosti
-firemní kartu do Zoo
-dobrou dopravní dostupnost
-další nárazové benefity rozvíjející se společnosti

Nabízíme fér jednání a to samé i očekáváme - pokud se nechceš nebo nemůžeš zúčastnit domluveného pohovoru, dej nám prosím vědět.

Společnost
Le-Investment, spol. s r.o.
Adresa
Na poříčí 1052/42, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Le Hotels Group, Eva Čagánková