Společnost WESTech CZ s.r.o. provozuje pod obchodní značkou iStores prodejny Apple Premium Reseller, které najdete v České a Slovenské republice. Prodejní síť iStores tvoří v České republice 7 prodejen - v Praze, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Opavě a Hradci Králové. iStores nabízí svým zákazníkům mnoholeté zkušenosti s platformou Apple, možnost řešení servisu a konzultace. Zabýváme se také prodejem Apple zařízení a souvisejících řešení do firemní sféry.

Marketing Manager pro iStores Apple Premium Reseller

Máš rád/a firmu Apple a rád bys pracoval/a na propagaci těchto produktů? Chceš výsledky své práce vídat po celé republice?

Budeš mít na starost propagaci všech našich prodejen, a internetového eshopu www.istores.cz.

Mezi tvoji hlavní náplň práce bude patřit:

  • příprava plánů marketingových aktivit na kvartální bázi
  • příprava dílčích kampaní
  • výběr správného mixu médii (online i offline)
  • správa marketingového rozpočtu
  • vyhodnocování marketingových aktivit - návratnost investicí, efektivnost komunikace
  • komunikace s dodavateli médií, obchodními centry a Apple
  • plánování a organizace kampaní a eventů při otevírání nových prodejen

Co od tebe očekáváme:

  • zkušenost na podobné pozici
  • nadšení pro značku Apple
  • schopnost projektového řízení

Co ti nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • přátelský kolektiv na centrále v Ostravě
  • zaměstnanecké slevy na Apple produkty
  • stravenky, příspěvek na sport a relaxaci
  • firemní Mac a iPhone, možnost home office

Společnost
WESTech CZ s.r.o.
Adresa
Keltičkova 1231/31, Ostrava – Slezská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Media Planner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

WESTech CZ s.r.o., Michal Adamčík