Mezinárodní IT společnost se sídlem v US hledá do svého týmu asistenta/asistentku marketingového oddělení. Pozice je vhodná pro absolventy příp. studenty s velkou časovou flexibilitou.

Hledáme do týmu superženu/ supermuže, která/ý se dokáže otáčet, nebojí se práce pod tlakem, má pod palcem velmi dobrou komunikativní angličtinu i češtinu a neváhá ji použít. Měl/a bys být komunikativní, společenská/ý – s tím se pojí občasné výjezdy na akce, my markeťáci zkrátka nesedíme v koutě, s tím se poutá i občasné obětování volného času právě na tyto aktivity, vykompenzované náhradním volnem podle domluvy nebo finanční odměnou. Náš supporťák se podílí na všem, co se týká marketingu, od plánování aktivit až po jejich exekuci, na analýzy a reporty máme agenturu, ale pokud by tě to zajímalo, brzdit tě nebudeme.

Náplň práce:

  • komunikace s eventovou agenturou, proofování marketingových aktivit
  • channel lead management (správa, reporting a podpora partnerských obchodních aktivit)
  • práce v Sales Force
  • zpracování korporátních reportingů
  • výpomoc na akcích marketingového oddělení
  • korektury newsletterů, katalogů
  • komunikace v AJ na denní bázi s centrálou v zahraničí

Požadujeme:

  • není třeba praxe ale dobrá znalost XLS ano
  • hledáme junior pozici po absolvování školy - studenta VŠ příp. čerstvého absolventa
  • velmi dobrou znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem podmínkou
  • zapálení pro marketing
  • preciznost, zaměření na detail, ochota učit se novým věcem
  • důslednost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, asertivnost

Vítány jsou znalosti z oblasti:

  • znalost prostředí Sales Force
  • základy html programování
  • zkušenost s partnerským obchodem
  • úpravy grafiky (Adobe Creative Suite)
  • znalost správy Microsoft Sharepoint

Nabízíme:

  • solidní finanční ohodnocení
  • možnost proniknout do kouzel marketingu u jedné z nejrespektovanějších IT společností na světě
  • práci přímo pod vedením country managera Dellu a jednoho z nejinspirativnějších lidí v českém IT byznysu
  • příjemné pracovní prostředí a možnost dalšího sebevzdělávání i kariérního růstu

Lokalita:

Praha

Pracovní úvazek:

plný pracovní úvazek s časovou flexibilitou

Společnost
Agentura Xact s.r.o.
Address
Ruská 473/8, Praha – Vršovice
Required education: University
Required languages: English (Advanced)
Salary
Salary: 27 000 – 30 000 CZK / month
Listed in: Administration, Marketing, Assistant, Marketing specialist
Employment form
Employment form: Full-time work
Contract duration
Contract duration: Permanent
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Also suitable for graduates.