My, společnost INTER-SAT LTD, organizační složka je předním dodavatelem zařízení pro příjem satelitního, kabelového a pozemního digitálního vysílání a vybraných zařízení pro domácnost značky Tesla. Hledáme kolegu do divize Obchodu a Marketingu, který bude naše "myšlenky"přetvářet do grafické podoby.

Umíš z myšlenky vytvořit GRAFICKÝ návrh?

Ahoj, do oddělení Marketingu bychom k sobě rádi našli člověka GRAFIKA, který graficky zpracuje naše myšlenky do letáků, manuálů, billboardů, materiálů pro sociální sítě, newsletterů, bannerů, informací na web, produktových krabic a přitom stihne i úpravu fotek na náš eshop.

Svou práci si budeš evidovat v našem společném ActiveCollab systému, budeš dohlížet na dodržování veškerých prvků našich logomanuálů a podílet se na tvorbě našich webů. Na projektech pracujeme společně v kanceláři, ale někdy můžeš tvořit i z domova.

Potřebujeme tě, pokud jsi znalý a máš praxi v programech Adobe, znáš předtiskové přípravy a tiskové technologie, jsi kreativní, pečlivý a rád vymýšlíš nové věci. Pokud máš zájem o marketing, chceš budovat českou značku, jsi týmový hráč a přitom máš selský rozum, ozvi se nám. Těšíme se na tebe!

Jako první budeš v kontaktu s naší personalistkou Ivou.


Informace o pozici

Společnost
SETUP Partners, s.r.o.
Adresa
Blučina
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Brand manager, Grafik, Marketingová komunikace, Specialista marketingu, Editor, Kreativec
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

INTER-SAT LTD, org. složka, Ivana Stuchlá
777 603 016