Do naší společnosti hledáme kolegyni na pozici Event sales manager. Empire Hall jsou nově zrekonstruované luxusní prostory ve Slovanským Domě, které se pronajímají na: společenské a korporátní akce, konference, firemní a vánoční večírky, módní přehlídky, tiskové konference a svatby.

Náplň práce:

· prezentace a aktivní prodej pronájmu prostor

· odborné poradenství spojené s prodejem

· komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje

· běžná administrativa

· kontrola činnosti svěřeného týmu

· aktivní komunikace s kolegy z jiných odděleních firmy

Požadujeme:

· SŠ či VŠ vzdělání

· Zkušenost s prodejem podmínkou, ideálně praxe z hotelnictví, kongresů či eventové agentury

· Zkušenost s komerčními pronájmy velkou výhodou

· Základní znalosti spojené s organizací eventů

· výborné prodejní a komunikační schopnosti

· samostatnost, profesionální vystupování, flexibilita, spolehlivost

· znalost AJ minimálně na úrovni B2 (další jazyk výhodou)

· trestní bezúhonnost a aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy

Nabízíme:

· zázemí silné a stabilní společnosti

· motivující platové ohodnocení

· zaměstnanecké benefity

· možnost velmi zajímavého a výrazného osobního a profesního rozvoje

· přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených

· možnost seberealizace

Nástup od 1.11.2019

Společnost
EMPIRE HALL s. r. o.
Adresa
Na příkopě 859/22, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

EMPIRE HALL s. r. o., Monika Spáčilová
777 115 488