Jsme rychle rostoucí společnost, která dodává nejmodernější průmyslové technologie významným českým i světovým výrobcům zejména v automobilovém a leteckém průmyslu.

Specializujeme se na výrobu a vývoj průmyslových laserových zařízení, strojové vidění, implementaci kamerových systému, využití neuronových sítí v optické analýze.

Umožňujeme členům týmu rozvíjet se v oblasti, která je baví. Poskytujeme prostor pro kariérní růst, poskytujeme školení u zahraničních dodavatelů, účastníme se veletrhů a konferencí.

Programátor PLC, HMI a robotů - LASERY

Náplň práce:

Úpravy či programování software linek průmyslové automatizace, např. části automatizovaných linek, samostatných buněk, zařízení a strojů se zaměřením na laserové značení, čištění, řezání a následnou optickou analýzu.
Kooperace při sestavení celků, zapojování elektrických rozvodů, čidel a akčních členů.
Oživení celého zařízení u zákazníka.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ Elektro

  • znalost programování PLC a HMI nejlépe SIEMENS TIA portal minimálně v úrovni čtení a provádění úprav,

  • schopnost číst a případně upravovat elektro-dokumentaci,

  • schopnost zapojit a oživit senzory a akční členy podle dokumentace

  • vyhlášku 50, min. paragraf 6 pro samostatnou práci na elektrickém zařízení.

Výhodou:

  • zkušenosti s průmyslovými komunikacemi,

  • zkušenost s programováním robotů,

  • znalost EPLAN

Co vám můžeme nabídnout:

  • Unikátní technologie jako highpower lasery, strojové vidění, neuronové sítě, atd.
  • různorodou práci v progresivní technologické firmě,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • možnost vzdělávání a jazykových kurzů,
  • možnost kariérního růstu,
  • individuální nastavení rozvoje a cílů,
  • firemní akce pro zaměstnance (teambuildingy, vánoční večírky, neformální setkání),
  • Multisport kartu aj.

Společnost
LASCAM systems s.r.o.
Adresa
K Bílému vrchu 2978/5, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Technika a vývoj, Elektrikář, Elektroinženýr, Elektromechanik, Seřizovač/programátor CNC strojů, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel