Jsme jedním ze středisek Diakonie ČCE – celorepublikové stabilní neziskové organizace, která je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb. Diakonie ČCE – středisko Praha je tu od roku 1994 pro děti, mládež a dospělé s postižením a jejich rodiny. Poskytujeme sociální, terapeutické, rehabilitační a poradenské služby.

Fundraiser/ka a koordinátorka PR

Zajímá Vás kreativní práce? Chcete ve své práci najít hlubší smysl? Máte chuť stát se součástí týmu velké a stabilní neziskové organizace? Stojíte o to potkat se s inspirativními lidmi? Je Vám blízké téma péče o lidi s handicapem a láká Vás vytvářet jim podporu tak, aby mohli žít život podle svých představ? Přidejte se do týmu Diakonie Praha!

Náplň práce:

- Komunikace a spolupráce s individuálními a firemními dárci, příznivci a partnery Diakonie Praha - rozvíjení stávajících vztahů a hledání nových příležitostí

- Tvorba a realizace kampaní směřujících k růstu pravidelného dárcovství i k podpoře jednotlivých projektů

- Vyhledávání grantových příležitostí ve spolupráci s manažerem dotací, psaní žádostí na nadační fondy a nadace

- Předávání aktuálních informací směrem k veřejnosti a našim příznivcům

- Účast na prezentačních akcích ve spolupráci s ostatními zaměstnanci (např. veletrhy sociálních služeb jednotlivých městských částí a NGO market)

- Tvorba obsahu pro web a sociální sítě

- Příprava pravidelného e-zpravodaje

- Psaní textů, focení, vymýšlení a vytváření vizuálů

- Monitoring mediálních výstupů

- Budování media relations – kontakty s médii a novináři

- Vytváření propagačních materiálů ve spolupráci s grafikem

- Plánování a organizace akcí (Zahradní slavnost, Den dětí, benefice)

- Interní komunikace ve spolupráci s personálním oddělením

- Budete mít kreativní a pestrou práci, která má smysl!

Co od Vás očekáváme:

- Minimálně středoškolské vzdělání, studium VŠ v oboru výhodou

- Orientaci v problematice PR a FR

- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni – minimálně B1

- Velmi dobrou znalost českého jazyka a stylistiky

- Dobrou orientaci v nových médiích a sociálních sítích

- Kladný vztah k IT technologiím, zkušenost s úpravou video, audio a foto materiálu výhodou

- Schopnost samostatné, iniciativní a kreativní práce

- Dobré organizační a komunikační dovednosti

- Aktivní přístup k práci, zodpovědnost a pečlivost

Co nabízíme:

- Práci na zkrácený úvazek v Praze (0,8 úvazku, tj. 32 hodin/týden)

- Zajímavé mzdové podmínky

- Prostor k růstu, příležitost potkat se se zajímavými lidmi a projekty, kreativní a pozitivně laděný tým

- Neformální a přátelské pracovní prostředí, možnost domluvit se na všem

- Zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnu dovolené, flexibilní pracovní doba, mobilní telefon a počítač)

- Zázemí stabilní neziskové organizace

- Příjemné pracovní prostředí s velkou zahradou

Prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu. Vybraní uchazeči/uchazečky, kteří splňují požadavky, budou pozváni k výběrovému řízení. Výběrové řízení bude probíhat na adrese: Vlachova 1502, 155 00 Praha 13 Stodůlky.

Nástup: Co nejdříve

Společnost
Diakonie Českobratrské církve evangelické
Adresa
Vlachova 1502/20, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Administrativní pracovník, Marketingová komunikace, Specialista PR, Webdesigner, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení, ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.