Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

.NET Software Engineer Junior/Senior

Co vás čeká

Vývoj nových modulů SW v technologiích .NET Core, Angular 4+, ASP.NET, .NET Framework

Práce v agilních týmech

Práce na projektu rozvoje pobočkového systému pro významnou banku, na řešení zaměstnaneckých benefitů nebo jiný projekt - systém elektronických pohledávek.

Možnost práce HPP/IČO i zkrácený/plný úvazek

Odborná školení, profesní růst

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Analýza, návrh, programování, testování a podpora řešení a softwarových systémů
Vedení menších týmů – v závislosti na dosažených zkušenostech a schopnostech
Poskytování technických konzultací klientům

Máte vystudovanou/studujete VŠ technického zaměření (informační technologie)?
Školní znalost programovacího jazyka C# a ASP.NET?
Znalost platformy .NET
Výhodou je znalost: WCF, Enterprise Library, LINQ
Znalost SQL a databázových systémů (Oracle, MSSQL, ...)
Zkušenosti s prací na IT projektech v pozicích analytik nebo programátor výhodou
Komunikační a analytické schopnosti
Znalost anglického jazyka
Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
Flexibilní, týmový se zodpovědným přístupem k práci

Co vám můžeme nabídnout

Zaměstnání v přední softwarové firmě
Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
Možnost práce na zkrácený úvazek
Prostor pro vlastní inovace a nápady
Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
Zajímavé platové ohodnocení

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.