Jsme obchodně stavební společnost, která se specializuje na sanace vlhkého zdiva a hydroizolace, se sídlem v Liberci. Již více než 20 let pomáháme lidem měnit jejich stavby z mokrých na suché a ze starých na nové. Jak? Tak jako bychom to udělali, kdyby nám jejich stavby patřily.

ODBORNÍK I OBCHODNÍK V JEDNOM - malá firma, velcí lidé

Dobrý den,

rád bych rozšířil náš tým o dva technické poradce v Praze a Středních Čechách. Hledám někoho, kdo bude odborníkem i obchodníkem v jednom. A velmi mi záleží na tom, kdo to bude, protože podle jeho - tedy Vaší - práce si zákazníci vytvoří obraz o profesionalitě i hodnotách celé firmy.

Budete to Vy, kdo přijede za zákazníkem, který řeší potíže s vlhkostí, ať už ve svém domě nebo v kostele, na zámku, v nemocnici, v restauraci... Budete tím, kdo má za úkol najít příčinu vlhkosti a pomocí stavebně-technického průzkumu a svých znalostí navrhnout vhodné řešení. Zároveň komunikujete se stavebninami, kam umísťujete naše produkty, učíte aplikační firmy s nimi pracovat a jste i odborným partnerem projektantům v oblasti sanace vlhkého zdiva a hydroizolací.

Jsem majitelem malé firmy, kterou jsem založil před více než 25 lety a za tu dobu jsem přišel na to, že pokud chceme obstát v konkurenci výrazně větších firem, musíme jít cestou vysoké odbornosti v úzce specializované oblasti, být lídrem, co se týká nových produktů a technologií a držet vysokou úroveň etiky uvnitř firmy i směrem k zákazníkům. A že když nás to baví, pracujeme všichni mnohem lépe a rychleji.

Hledám někoho, kdo se postupně zařadí po bok techniků, kteří jsou u nás 10 či 20 let a jsou renomovanými odborníky v oboru. V posledních letech jsme se zaměřovali spíše na oblast Moravy, rád bych, abyste rozšířil pozornost znovu i do Čech, oprášil naše staré vazby, vyhledával nové a zpracovával příležitosti, které budete získávat z naší centrály. Očekávám od Vás aktivitu a chuť se do toho pustit a sám na základě svých výsledků ovlivňovat výši své mzdy. Na oplátku Vám já i další kolegové budeme rádi věnovat svůj čas a odbornou i administrativní podporu během pečlivě připraveného adaptačního procesu i po něm.

Máme rádi férové jednání, pořádek a otevřenou komunikaci. Každý měsíc se scházíme na poradách v Liberci, kde vzájemně sdílíme své výsledky a technické zkušenosti, seznamujeme se s novými produkty a často zde věnujeme pomocí externích koučů čas i osobnímu rozvoji.

Těším se na setkání s Vámi. První kontakt budete mít s mou personalistkou Terezou, tak držím palce.

Petr Čeliš


Informace o pozici

Společnost
Realsan Group, SE
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 26 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Technik ve stavebnictví, Regionalní obchodní manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel