Společnost SOLO MATCHES & FLAMES, a.s. je pokračovatelem dlouholeté tradice výroby a prodeje zápalek pod značkou SOLO. SOLO je tuzemským i mezinárodním dodavatelem všech typů zápalek, ale i dalších plamenných výrobků, jako např. zapalovačů, výrobcem a prodejcem podpalovačů, grilovacích či krbových produktů i svíček.

Obchodní zástupce pro tradiční trh ČR/SR FMCG - (KAM)

Nenabízíme nudu korporátu ani riziko Start-upu, nabízíme vám jistotu tradiční silné české značky s možností realizovat všechny své zajímavé nápady a podněty. V této chvíli hledáme kolegu-/-yni na pozici obchodníka pro tradiční trh - tedy obchodníka pro v tradiční české obchodní síti a distribuci + e-shopech.

Jedná se o seniorskou obchodnickou pozici pro prodej našeho kompletního sortimentu, tj. zápalky, zapalovače, podpalovače, svíčky, PEST program, EKO nádobí a další. Vaši partneři budou z řad tradičních distribučních kanálů v ČR/SR, tj. velkoobchody, řetězec COOP, malé potravinářské řetězce a nezávislé sítě prodejců, sdružení, ale i e-shopy. Očekáváme, že budete zkušen-ý/-á obchodn-ík/-ice, ideálně s dobrými kontakty v uvedených firmách. Zkušenost s prodejem rychlo-obrátkového zboží (FMCG), nebo potravin (FOOD) je výhodou. Klíčovým cílem je rozvíjení práce se stávajícími partnery, nabízení nových produktů, ale i hledání nových příležitostí a rozšiřování prodejní sítě. Budete součástí budování nové éry tradiční firmy s přiváděním nových zajímavých produktů na trh.

Takže pokud se nebojíte zajímavé výzvy a práce v malém kolektivu u extrémně známé značky s tradicí delší než 180 let, pošlete nám nějaké informace o vás. Určitě se vám všem ozveme zpět.

S ohledem na kooperaci s týmem, budeme vybírat z kandidátů s bydlištěm v Brně a okolí.

Budeme rádi, pokud nám napíšete pár slov ohledně představě o vaši pracovní pozici, vašich osobnostních hodnotách, očekávané mzdě i nápadech.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.


Informace o pozici

Společnost
SOLO MATCHES & FLAMES, a.s.
Adresa
Cejl 494/25, Brno – Zábrdovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SOLO MATCHES & FLAMES, a.s., Marek Špiller