International diagnostics company ERBA LACHEMA in Brno, a member of ERBA MANNHEIM Group, is searching for a suitable candidate for the position of

Elektroinženýr

Náplň práce:

  • spoluúčast na transferu výroby z oddělení vývoje (Francie) do výrobního závodu (Brno),
  • návrh a vývoj elektromechanických zkušebních stanic pro jednotlivé moduly přístroje,
  • návrh a příprava elektrických schémat kabelových svazků,
  • tvorba analýz a jejich reportování R&D,
  • technická podpora výrobního a servisního oddělení.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru,
  • znalost elektrických schémat a elektrických komponent,
  • znalost mikrokontrolérů,
  • znalost řízení mechanismů, robotických ramen, krokových motorů,
  • znalost testování a testovacích stanic,
  • znalost měřících přístrojů (multimetr, osciloskop),
  • znalost CAD - pro tvorbu elektrických schémat,
  • velmi dobrá schopnost analyzovat a řešit problémy,
  • zájem učit se nové věci,
  • pokročilý anglický jazyk je nutností (komunikace s vývojáři ve Francii).

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci ve stabilní a expandující společnosti s více než padesátiletou tradicí,
  • mezinárodní prostředí (úzká spolupráce s ostatními firmami ve skupině- Indie, Francie, UK, USA, Itálie, Rusko,...),
  • možnost dalšího vzdělávání a karierního postupu,
  • firemní benefity (př. stravenky, firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění, odměny, sociální služby atd.).

Information about position

Employer
Erba Lachema s.r.o.
Address
Karásek 2219/1D, Brno – Řečkovice
Required education: Secondary education or professional training with a school-leaving exam
Required languages: English (Intermediate)
Benefits: Bonuses, Contributions to the pension / life insurance, Flexible start/end of working hours, Meal tickets / catering allowance, Holidays 5 weeks, Educational courses, training, Cafeteria, Education allowance, Occasional work from home, Corporate events, Opportunity to work up hours, Foreign business trips, Launch of a completely new project
Listed in: Electrical and power engineering, Mechanical engineering, Manufacturing and industry, Electrical engineer, Electrician, Project Manager, Mechanical engineer, Manufacturing technician
Employment form
Employment form: Full-time work
Employment contract
Employment contract: employment contract
Employer type: Employer

Also suitable for graduates.

Erba Lachema s.r.o., Jana Dewittová
774 810 148