Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická

Mzdová účetní

Domov pro osoby se zdravotním postižením, Sulická Praha 4, poskytuje pobytovou sociální službu lidem s mentálním a zdravotním postižením bez omezení věku. Hledá kandidáta/tku na pozici:

Vaším úkolem bude:

- Komplexní zpracování mezd zaměstnanců
- Roční vyúčtování daně ze závislé činnosti, vyúčtování srážkové daně
- Komunikace s úřady, zdravotními pojišťovnami a správou sociálního zabezpečení
- Zpracování a správa exekucí
- Příprava podkladů pro kontroly
- Zpracování výkaznictví pro MHMP (ISP a další)

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ ekonomického směru
- Praxe na obdobné pozici v příspěvkové organizaci výhodou (tabulkové platy)
- Zodpovědný přístup k práci, bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- Znalost účetních a daňových zákonů ČR
- Zkušenosti se směnným provozem výhodou
- Samostatnost, pečlivost
- Znalost práce na PC

Nabízíme:

- Výborné finanční ohodnocení, čtvrtletní odměny po uplynutí zkušební doby
- Prostor pro seberealizaci
- Vzdělávání v oboru, možnost odborného růstu
- 5 týdnů dovolené
- Obědy 28,- Kč
- Pracovní doba od pondělí do pátku 40h / týdně
- 1 masáž 30min./měsíčně zdarma
- 250,- Kč příspěvek na penzijní připojištění
- Fokus Pass v hodnotě 1 000,-Kč /čtvrtletně
- Příjemný a velmi přátelský kolektiv

Nástup ihned.

Adresa
Sulická 1597/48, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Domov pro osoby se zdravotním postižením Sulická, Zuzana Klimasová
Sulická 1597/48, 14200 Praha – Krč, Česká republika