Co vás čeká

-grafické návrhy designu na potisk látek

- sledování aktuálních/módních trendů

- tvorba vizualizací produktů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

-kreativní myšlení a pozitivní přístup k práci

-grafické cítění

-samostatnost, pečlivost

-spolehlivost

-vzdělání v oboru

-znalost Adobe (Photoshop, illustrator, indesign), Corel, TIFF

Výhodou bude, pokud budete umět

-zkušenost a praxe v oboru

Co vám můžeme nabídnout

-zázemí stabilní společnosti

-příjemný kolektiv

-flexibilní pracovní dobu

-možnost práce z domova, když to prospěje projektu (důležité jsou pro nás výsledky)

-nabízíme plný úvazek (40 hodin týdně) i pracovně právní vztah formou brigády: DPP/DPČ

Společnost
OGANES s.r.o.
Adresa
Zahradní 1141/2a, Rousínov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 15 000 – 30 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

OGANES s.r.o., Anna Stepanyanová
+420 774 909 090