5* hotel Praha 1

Bartender

Na hlavní pracovní poměr hledáme barmana/ku pro náš Majesty Lounge Bar v hotelu Kings Court na náměstí Republiky 6, Praha 1.

NÁPLŇ PRÁCE

- míchaní koktejlů

- obsluha hostů

POŽADUJEME

- chuť učit se novým věcem

- spolehlivost, flexibilitu a zodpovědný přístup

- příjemné vystupování k zákazníkům

- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovní

NABÍZÍME:

- nadstandartní platové ohodnocení

- mzdu na osobním účtu ve stanoveném termínu

- dynamické pracovní prostředí

- neformální atmosféru

- být součástí týmu, který se podílí na úspěchu firmy

- práci s flexibilní pracovní dobu

- stabilní práci a jistotu silné společnosti

Společnost
Hotel KINGS COURT
Adresa
náměstí Republiky 660/6, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Hotel Kings Court, Lubos Svrcek