Diakonie Českobratrské církve evangelické
Jsme jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů sociálních služeb v ČR a jednička ve speciálním školství. Pomáháme dětem a dospělým, seniorům i lidem v různých životních krizích. Patříme k nejlepším organizacím v oboru.
Náš tým už čítá 2000 zaměstnanců na 143 místech. Vážíme si jeden druhého, opíráme se o společně formulované hodnoty, záleží nám na tom, aby se lidé u nás cítili dobře.

Údržbář a topič DPP Kostelec

Připojte se do našeho týmu!

Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy
se sídlem: Kouřimská 15, 280 02 KOLÍN
vypisuje výběrové řízení na pozici

Údržbář a topič pro Domov pro seniory v Kostelci nad Černými lesy

nástup: ihned nebo dle dohody

Jste člověk, který hledá stabilní příjem navíc?

Nabízíme Vám dlouhodobou práci na DPP - přidejte se k nám!

nástup: ihned nebo dohodou

pracoviště: Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy

Náplň práce:

  • zajištění chodu topení ve dvou kotlích na tuhá paliva v objektu Domova pro seniory
  • kontrola a servis čistírny odpadních vod
  • péče o pořádek a čistotu v objektu a jeho okolí - sekání trávy, dohled nad odvozem odpadu, zajištění schůdnosti přístupových cest, odstraňování sněhu apod.
  • oprava a údržba vybavení a zařízení objektu
  • drobné řemeslné práce

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci

Výhodou:

  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenosti s kotlem na tuhá paliva

Nabízíme:

  • práci na DPP, 120,- Kč/hod. (max. 300 hod./rok)
  • pracovní doba dle domluvy
  • zaučení ve vykonávaných činnostech (obsluha kotle a čistírny, atd.)
  • perspektivu trvalého pracovního poměru
  • příspěvek na stravování a možnost stravovat se na místě pracoviště
  • práci v malém a příjemném kolektivu
  • různorodou práci
  • zázemí stabilní organizace

Pozice vhodná pro aktivní důchodce. Pozice vhodná pro osoby s invalidním důchodem (max. 1. stupeň).

Pozice vhodná pro cizince, kteří nepotřebují pracovní povolení – minimální znalost češtiny na úrovni A1.

Pokud Vás informace o pracovní pozici zaujaly – ozvěte se nám! Rádi Vás přijmeme do našeho týmu!

V případě zájmu kontaktujte Pavla Apolena, tel. 739 385 544.

Adresa
Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 15 000 – 18 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Závodní stravování
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Údržbář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy, Petr Dvořák
Kouřimská 15, 28002 Kolín, Česká republika
739 244 771
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.